P

Почистване на овес

techo74: закарай го да ти го превеят или треорят

1140 1
C

Овес за бали ?Заслужава ли си ?

AHMI7887: заслужава си и още как.има мн аргоменти ноза сега толко

1316 1
A

Търся канарско просо за сеитба

hatov: дано намериш семена и след жътва може да се чуем за продукцията

1991 1
C

Мога да валирам люцерна след като я окося?

htz180limited: Ако е сята сега аз не бих я барал.Някъде на подобен въпрос във форума колеги гледащи люцер...

75989 1
A

Споделете личен опит, информация за Елда(Гречка) и всичко за нея

Здравейте,интерисувам се от Елда.Ще бъда благодарен на шсеки които се опита със съвет от п...

980 0
H

Плюсове и минуси при инвестиции в люцерна. Актуални цени

Здравейте какво ще кажете за люцерната Може ли малко насока в нея и дали има като цяло няк...

1702 0
S

Възможно ли е засяване на люцерна с торачка?

Колеги някой сял ли е люцерна с торачка и ако да, моля да сподели как се случва таз магия...

1036 0

Помощ и съвет !

Здравейте ! Разполагам с 100 декара земя в така известната на всички добруджа. Нямам никак...

269 0
M

търся сорт люцерна легент от Аграрен университет – Пловдив

купувам семе от този сорт тел 0887615089 христов

38 0
B

Обменяме лимец за всякакви други екологични храни.

Здравейте, ние сме Сдружение Благодаря в обществена полза и от години отглеждаме древното...

51 0
B

Жътва на люцерна с claas dominator

Колеги какви сита ще ни трябват и какви са настройките за люцерната, че ще ни е за 1 път :...

344 0
M

Просо за фураж

Колеги предлагат ми просо за фураж на овцете, до сега не съм хранил с такова зърно. Сподел...

1338 0
F

Пазар за сорго

колеги моля за помощ имам 15 тона сорго за продаване на не мога да намеря кой да ми го куп...

1431 0
L

Продавам лимец Реколта 2013

Продавам български лимец! ! ! Реколта 2013. Неолющен, Цена 2 лв. килограмa! ! ! Регион Ста...

68 0
M

Тритикале във софийска област.

Колеги,интересувам се някой в софийският регион засявал ли е тритикале от сортовете Вихрен...

686 0