K

Къде има места за грухане на лимец?

Колеги някой може ли да ме насочи към мелница или човек в Северозападна България където...

2233 0
P

Споделете информация за реализация на лимец

jatvar: по разните био магазинчета е доста скъп, пакетиран . Жънахме това житио на един колега в р...

2372 1
N

КОРИАНДЪР

ФИРМА НИКЕЯ ТРЕЙД ЯМБОЛ ИЗКУПУВА КОРИАНДЪР. ИЗГОДНИ ЦЕНИ В ЗАВИСИМОСТ ОТ КАЧЕСТВОТО ТЕЛ. 0...

34 0
E

Сусам като втора култура?

Emzeperix: Имам някакъв вариант за пазар (несигурен ;) ), така или иначе количеството няма да е голям...

2401 3
M

Оранжева ръжда по овеса

ЗДРАВЕЙТЕ ! Искам да Ви помоля за информация за възникнал проблем. Тази година п...

962 0
G

Какви са плюсовете и минусите при отглеждане на просо?

shmatkabg: При положение , че продавате семе просо , трябва да сте наясно с плюсовете и минусите :D

1762 2
M

Тритикале във софийска област.

Колеги,интересувам се някой в софийският регион засявал ли е тритикале от сортовете Вихрен...

686 0
A

Тънкости при отглеждане на соя

velimirdonchev: той човека как да те разбере като е търговец!

3513 3
I

Състояние на посевите

niki_dobrev: ЖОРО ИЗВИНЯВАМ СЕ ПРЕДНОТО НЕ БЕШЕ ПО ТЕМАТА. ТАЗИ ГОДИНА ПО РАЗЛИЧНИ ПРИЧИНИ ПОЛОЖЕНИЕТ...

4151 40
A

Търся канарско просо за сеитба

hatov: дано намериш семена и след жътва може да се чуем за продукцията

1991 1
D

Посевна норма при овес за зърно

koko_88: 18-20кг/дка го сея овеса за зърно.Добив всяка година различен.

5261 3
_

Отглеждане на просо

semenar: до Ivo: 0888240069 - Иванов има семена просо.Ако е добра годината добива е около 300-350кг...

19401 11
J

Търся Овес за семе

julian44: Колежке по принцип не държа да е елитно семето.Знам 4е в "сортови" ще намеря нещо добро но...

2342 6
B

Колеги дайте мнение за семена LG

silvi11: Добър избор си направил!Качеството на семената е също толкова важно ,колкото и агротехниче...

13898 50