I

Търся лимец за посев

От българския, 250 кг. за Казанлък. ЛС Благодаря

76 0
A

Люцерна - какво ще ме посъветвате да я правя?

ivanfena: Клааса няма да издържи на тежеста на балата ако не я строшиш и покъсаш в пантите болта на...

2555 3
D

Съвети за засаждане на лимец

Gencho987: Тази година и аз мисля да сея лимец да пробвам дет се казва.Става дума за 2-3 дка,та въпро...

1496 2
D

Колеги, има ли проблем за валиране на люцерна сега?

veseliakat: Безсмислено е !!! Валира се за да се уплътни почвата да се изгони въздуха между почвените...

1685 2
I

Как се развива лимецът след дъждовете?

Petkova1980: Някой може ли да ме насочи от къде да намеря семе от лимец,но ако може да е от стария бълг...

2148 7
H

Плюсове и минуси при инвестиции в люцерна. Актуални цени

Здравейте какво ще кажете за люцерната Може ли малко насока в нея и дали има като цяло няк...

1702 0
N

Някой засявал ли е сорго?

jivomir: колеги и мен ме интересува как се отглежда соргото кога се сее кога и как се тори интересу...

14793 20
D

Да обменим информация по отглеждането на сорго

potter1: става за всички животни в комбинация с други фуражи. аз го храня на говеда до 25% ,но се...

4491 14
A

От къде да намеря овес сорт ХЕДВИГ?

Привет, някой може ли да сподели от къде мога да намеря семе (по възможност със сертификат...

2025 0
I

Какъв сорт люцерна да засея?

ognianchobanov: Успехът при отглеждането на люцерната се залага още преди засяването и. Важен момент е изб...

2921 1
M

търся сорт люцерна легент от Аграрен университет – Пловдив

купувам семе от този сорт тел 0887615089 христов

38 0
I

Какъв е средния добив на люцерна за единица площ и от какво зависи?

iliqn55: С какво се занимаваш колега ? И неми говори за зор и старание като не познаваш човек мн...

1842 2
L

Продавам лимец Реколта 2013

Продавам български лимец! ! ! Реколта 2013. Неолющен, Цена 2 лв. килограмa! ! ! Регион Ста...

68 0
K

Засяване и отглеждане на лимец

zlatna2013: Въпросът с пазара, някой знае ли как стои. За износ може ли също да се говори, и какво е н...

15178 9
S

Има ли пазар за продукцията от лимец?

zlatna2013: Кво стана, отказахте ли се от лимеца?

3121 2