D

Съвети относно изместване на обор извън населено място

jacob87: Такова хале от ТКЗ тип около 900 кв,м реално не струва повече от от 30 000 35 000 лв. в за...

2272 4
B

Програма Mлад Фермер за овощарство.

Vannya: Трябва много да прочетеш, преди за започнеш. Казвам го с най-добри чувства и от горчив оп...

9688 4
J

За сега започващ с бизнеса с крави, ИМА ЛИ СМИСЪЛ? ЗА СЪВЕТ?

Радислав Томов: Смисъл има винаги, но за да изкараш пари от крави, както си написал инвестицията започва о...

7110 4
Z

Може ли по мярката за микропредприятия да се правят сервизи за земеделска техника?

ASENOR: zdravei Zvetane,misly 4e moje no dali e opravdano pri vsi4kite nas-samodeizi. i az pravih...

730 3
Y

Как да кандидатствам по проект и да получа субсидии?

Виолета: Въпросът ми е как може да се оползотворят пустеещите дворове в моето село които са над дв...

4102 3
J

Малко помощ колеги. Млад фермер търси съвети и информация

PrediiSled: Хубаво е преди да направиш стопанството да си направиш бизнес план. Това налага да погледн...

3639 3
K

Къде в София мога да изкарам курс за фермери?

KVALIFIKATOR.BG: Аз съм супер доволен че преминах при тези www.kvalifikator.bg даже дистанционна форма имат...

4210 3
D

Финасиране при отглеждане на охлюви

: Ако можеха и охлювите да акът пари....

1630 3
V

Условия и кандидатстване за субсидии за овошки

Viktor_kn: И аз искам да попитам за условията? Няколко пъти ходя и питам и ме разобеждават. Трябва...

7247 3
A

Калифорнийски червеи - споделете съвети, колеги!

snipi: Здравеите колеги!!!rnИскам да започна да отглеждам Калифорнииски червеи,но нямам никакъв о...

1948 3
D

Експерти по лозарската програма. Съвет за консултант

winehouse: здравей,имам въпрос:Имота води ли се лозе в регистрите на ИАЛВ(предишния собственик регис...

2273 3
T

Земеделски производител и овощна градина - помогнете със съвети

tedivan: Имаш ли някаква техника? нямам никаква ,но ще закупя каквото трябва или част от нея по...

1481 3
H

По коя мярка се кандидатства за земеделска техника ?

jatvar: МИГ имало някъкви програми.

2196 3
O

Какви са капиталовложенията и тънкостите при създаването на орехова градина?

vnukata: Залагайте на проверен посадъчен материал от лицензиран овощен разсадник, в по-добри случаи...

2056 3
K

Круши интензивно производство - споделете съвети

Bigaro: Задължително подпорна конструкция,макар попската да е с по здрава присатка и силна дървеси...

2791 3