Условия и кандидатстване за субсидии за овошки

• V
    Zdraveite kolegi bix iska da vi pomolia za malko informaciq , mojeli nqkoi da mi kaje kak stoi vaprosa s ovoshkite , kakvi sa usloviqta i kak se kandidastva i kvi pari se davat za tqx
  • V
    И аз искам да попитам за условията? Няколко пъти ходя и питам и ме разобеждават. Трябвало да имаш осигуровки и т.н. Имам много свободна земя и искам да изкарам някои лев. Дайте някакви съвети за сега съм се ориентирал към черешите. Но мисля и да опитам и с някакви ядки ?
  • T
    Зависи от много фактора, но основно по 121 или 112
  • P
    Кажи декари,видове.....

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Годжи бери

Здравейте на всички! Наскоро ми попадна имот, който е засаден с 50 дка годжи бери и 72 дк...

96 0

Въпроси, въпроси, въпроси......

отговор: Наистина не искам да ти чупя хатъра, но ако тръгнеш да се занимаваш с това което си си нау...

122 2

Изграждане дестилерия за лавандула

distilleryKK: Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 08989...

25323 3

мярка 6.3

gonzo79: на 29 07 -1250

1583105 4208

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3755 3