V

Въпрос относно определяне на СПО

agra: не си прави тъпи експерименти, създай си градина, Ако ти трябва СПО засей си веднага тикв...

1501 4
Y

Кандидатстване по Млад фермер - овощна градина в нива извън адресна регистрация?

zlatna2013: И мен ме интересуваше този въпрос, затова питах и ето какво ми отговори businessplan Аз...

4262 12
N

Ако сега се регистрирам мога ли да кандидатствам по Млад Фермер?

GeleSoft: Да можете и сега да се регистрирате, само съблюдавайте това което ще регистрирате да отгов...

2209 8
M

Може ли съвет относно отглеждане на орехи и европрограми

ivostiil: Здравей, представител съм на фирма която се занимава с изготвяне на проекти по европейскит...

2771 1
O

Проект млад фермер - въпрос относно здравословно състояние на кандидата

Marista: Много се изхитряте хора! Това говори само за мислене как да откраднете едни пари и после д...

855 4
L

Въпрос относно програма млад фермер и стъклени оранжерии УПИ

Здравейте колеги и колежки, имам въпрос относно програмата " Млад фермер". Имам стъклени о...

1892 0
I

Ще се счита ли енергийната ефективност по мярка 4.1?

petkofermer: Всъщност обследването струва между 1000 и 3000 лева максимум се складове и халета, от къде...

5647 3
C

Има ли информация колко трябва да е СПО на стопанството, за да се кандидатства за трактор 100 - 110 к.с.?

bbt: Има качен калкулатор потърси го смрямо декари коне и тнт

1204 1
I

Кандидатствне по евро програма с ягоди

IvanGeorgiev88: Здравейте , има ли някой , който може да даде коментар по темата ? Здравейте , рег...

2355 1
M

Разяснения по Мярка 6.3

mita4eto: мерси

2085 3
Z

Кога стартира програмата за гъби шийтаке ?

zlatidimov: A за мярка 6.1 някой нещо да знае ?

1346 2
C

Програма Mлад Фермер за пчеларство

keser: Това по коя мярка е? Има ли някой, който да даде компетентна консултация?

68430 23
Z

Има ли мярка за подпомагане за отглеждане на гъби?

lentinula: Здравейте. По програма млад фермер , какъв размер като площ в м2 трябва да достигне стопан...

5682 3
D

След изтичане на договор по мярка 112

kokostamatow: колеги и на мен ми е трета година и мисля да спирам ама май ще береме ядове като чета какв...

4929 17
A

Проекти по мярка 6.3 - до 15000 евро за малки стопанства

bibin: А за СХЕМАТА за дребни стопанства? Чл.43/в/3 нещо казва за 28 октомври 2011 година, това к...

4093 2