P

Сенокосачка - как и с какво се заточват ножовете?

Monk: Сваляш лентата,и със малкия ъглошлаиф със диск за не метал заточвай смело.

1230 1
G

За какво служи тази част от сламопреса Fortschritt K 454?

Stelkoo: Ne sum mn kompitenten no vilite ne vyrvqt i poo neq

3304 3
B

Мнения за сламопреса massey ferguson 224

MENTA: вземаи без да се замисляш аз работих с 15-8 10 от год и бях доволен сега си взех 124 и с...

1579 1
G

Информация за сламопреса Хестон 5700

stilnik: Какво означава "много пуши". Подаването на сезала с моторче ли е или е на ръка? На моята "...

1345 1
M

Търся добър техник на балировачка John Deere 342

darvarq83: ножовете са мн важни затапени ли са може луд да те направят да се чешиш по главата защо не...

2691 3
A

Моля за съвет,каква рулон преса да закупя?

ivanfena: Колеги някои да знае от каде мога да си купя гумена транспортна лента за рулон преса и съе...

4523 7
M

Проблем със сламопреса 454

darvarq83: точно там ти е проблема малко зор се намества и аз имах същият проблем

2801 2
D

Роторна косачка - размери

hannibal: И аз това се питах, ще сподели ли някой?

1808 2
S

Косачка Д-101А

Аз съм писмена форма чрез преводач може да бъде които не е правилна. Извинявам се предва...

93 0
N

къде да намеря стартерна пружина за косачка IMT 506S?

kaconi: BELGRAD - завода е затворен ама има три магазина в които все още се намират части

1606 1
E

Балировачка CLAAS Ролонна 62 - откъде да закупя?

Колеги искам да ви питам, кои може да ми продаде такава балировачка Claas rollant 62.

1720 0
B

Балеровачка - John Deere или Claas ?

naskoakulata: как се прави центровка на полска балопреса.ки какво мислите за полските

16821 59
B

Мнения за лентови ролон балировачки

Мнения за лентови ролон балировачки. Предимства, недостатъци, подръжка, всичко каквото се...

2092 0
B

Балировачка Rivierre RC121

Bilgin: ???

991 1
B

Мнения за балопреса втора ръка

jatvar: ами май и на нас ще ни трябва една преса къкви са им цените имаме 50 дек люцерна и се чудя...

2523 2