Балеровачка - John Deere или Claas ?

• B
    Колеги бих желал да ви попитам коя сламопреса е по-добра според вас.\r\nJohn Deer или Клас?\r\nМного съм разколебан ако можете да ми помогнете, благодаря.
  • N
    как се прави центровка на полска балопреса.ки какво мислите за полските
  • B
    Няма майстори човек се учи докато е жив
  • K
    neznam kolegi kakvo stava v tazi darjava ama seki sa pravi na maistor samo za parite da vzeme i rabota ni6to ne vr6i AZ do sega nesam vikal maistori po moite ma6imi samo sam se posavetval nekoi pat s kolegi i sam si opravial texnikata vinagi sam az sam si zavr6il i SPTY po MSS i imam dosta praktika s SSM I TRAKTORI sise spraviam s tiax pri povredi
  • K
    abe kakvi regylaji s 6ybler be kakvo vi ljat s tia klasove ta kakvo nesam ia pravil i razglabal i centrovkata sa pravi mnogo lesno ama ima maistori kade sa pravat na maistori za pari samo az 2006 godina xodix v sofia v papid za katalok za klaas markant 40 i pitax dali imat spicalis za tezi balira4ki a tia mi kazaxa 4e texnia mexnik nee vijdal takava i ot togava az sam i mexanika centrovki vrazvatelni aparati i raboti perfektno kasami veriga meni centrovka centrovaxsia i baliram
  • P
    А как точно стоят нещата с различните марки- качество, цена на ремонт, части(виждам, че тези вносители в Пловдив предлагат части). Благодаря
  • B
    Колега мерцедес неси попаднал на компетентен човек
  • M
    Значи колега аз също исках да си купя КЛАС-МАКАНТ 50 цената и беше 6000лв. но с малко пазарлък на 5600лв. че я дадат.Но понеже не съм професионалист и поисках съвет от продавачите.Те ми обясниха че недаи си боже да изгуби центровка и да почне да къса регулажа се прави със шублер и ако до сега не съм правил или виждал по добре да не я взимам. Допитах се тук там и това което открих е че маистори взимат луди пари за услуги по тези машини така че си помисли ако им разбираш си я купи хубави са.
  • P
    Благодаря, и аз на там съм се ориентирал. Ще си копуваме балеровачка но от малките модели(да я кара Т-25), и за да не развалям темата на колега аз предпочитам claas, нямам отпит, само това което съм намерил и прочел. Поздрави
  • M
    Kупих я от АГРАР ГЕОМИТ в с.Труд
  • G
    село труд и гара калояново но внимаваи.
  • G
    колега ако не си я взел помисли малко и поразпитай за частите,аз също щях да вземам такава но се отказах почти не се намират части за 2ите вземай или нх 376 или джон диър,аз лично взех джон диър 336 с изхвърляч.
  • P
    Колега може ли, само да споделите, от къде точно в Пловдив сте закупили сламопресата?
  • W
    ооооопс грешка направи валентин върха на иглата на к454 к453 е чугунен а задната част е алуминиева!отговор до кирчо ами приятелю за 600лв и аз ще бия с чука по иглата докато се изправи ама иначе съм виждал игла на claas огъната на буквата Г и то огъната полу настрани полу навътре такова огъване няма как да се изправи!
  • B
    Колега, като цена не е зле,само да върви добре,да не се налагат допълнитилни инвестиции!
  • M
    Колега в понеделник я платих 5000 лв. с транспорта до Дупница какво мислиш за цената

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта