A

Сеитба на сорго и румънска сеялка

Andon: Благодаря за информацията.

2847 3
I

Съвет за избор на сеялка за есенници

htz180limited: Грубо към 2000 дкр. Нещо до 6000 - 8000 лв най - много, може и на старо, ако изпадне. Че...

2275 3
T

Избор на сеялка

TeodorG: Miroslav255 Гледам и анкерни и дискови. За втора употреба става въпрос няма финанси за нов...

684 3
N

Каталог за сеялка руманка

nnikolay: Благодаря но прегледах темата от миналата година и там няма никакви данни.моля ако някои к...

2195 3
K

Мнения за турски cеялки?

krumtenev: и ние ползваме турска -алп Доволни сме! Като купуваш гледай работните и дискове да са вд...

2101 3
V

Моля за помощ относно таблица за Сеялка СПН-6/СИЛА Ямбол/

kombainero: Някой може ли да ми каже как се настройва сеялката? Благодаря предварително

2371 3
K

Въпрос относно варианти на турска сеялка Kurt (ALP)

pinkosemo90: Размислих ....не ми трябват! В по влажни условия семената полепват по тях. щом полепват н...

3212 3
Y

мнение за сеялка NODET

: Ами това е една малка семейна френска фирма, които произвеждат сеялки за слята повърхност,...

1156 3
J

Споделете мнения относно сеялка KUTR или ALP!

kograman: Добри са сеялките.Аз ползвам Курт,но Сонметзер също са добри сеялки.Тежки,здрави и правят...

2136 3
A

Мнения и съвети за картофосадачка

stanli77: Повече ми прилича на правена в час по трудово обучение. Едва ли поляците (или каквато е по...

4735 3
C

Моля да получа информация за сеялките Ozdoken

Cvetan73: Да,благодаря за снимката и съвета,който ми дадохте!Тази която искам да закупя е с торовнас...

1816 3
M

Сеялка за есенници - избор на марка и модел

tractor7: колега,Irtem сеялките изкараха нов модел сеялка която е доста добра двойно дискова с прит...

3943 2
M

Сеялка Бекер - съвети за настройката на компютъра й

htz180limited: Колеги помагайте. Все някой не сее ли с такава сеялка??? Колега защо не звъннеш в униве...

3001 2
S

Сеялка за пролетници

fermer31876: Има вече такава тема.Моето мнение че Курт са по добри от Иртем и другите турски такива

1080 2
G

Откъде да закупя вентилатор за сеялка румънка?

GRM: звани ми на тел.0878361230 или ме стрелни дасе разберем

2135 2