D

Търся ръководство за Клаас Доминатор 98 Макси

borkata_841: mitak az imam edin priqtel ima r1kovodstvo za 108ca na neznam na kak1v ezik e 6tego pitam

1555 5
M

Как да се справя с мишките ?

jatvar: казаха ми че по ветеринарните лечебници аптеки имало някъкви спреичета вършели много добра...

3963 5
P

Електрическа схема ка комбайн Е 517

grigor_kolev_82: още ако има друг начин да ти пратя повече снимки или да кача някак схемата така че да мо...

1906 5
P

Ръчна косачка за лавандула

: pk45bg Искам да попитам. Дали намери такава косачка за лавандула, защото и аз сега търся...

4928 5
D

Колко декара на ден може да жъне Claas Dominator 96?

petttto: Всичко е според зависи.

5069 5
L

Колеги помагайтe, търсим комбайн за памук

geokom: добър вечер Аз съм производител на памук в България. Ние имаме комбаин за памук john...

3138 5
T

ПОМОЩ не мога да настроя комбайн ДОН 1500 Б да жъне слънчоглед

tteodosi: Колеги мисля , че разбрах къде е проблема. Като го отстраня и се уверя, че всичко е наред...

6110 5
B

Нивата ми бели семките на слънчогледа. Какво да направя?

vinety: Задължително е като стягаш НиВа-та за слънчоглед да и извадиш шишовете на контрата през ед...

1465 5
D

Проблем с комбайн John Deere 935. Помогнете със съвет!

John50: Болтовете №27, се затягат до 90 Nm или 65 ft lbр те затягат частта №5 за кутията на дифере...

1906 5
M

Помпане на гуми - колко атмосфери трябва да са?

monkata123: благодаря за отговорите оправих нещата

19602 5
R

Коя марка зърнокомбайн да закупя?

nikolay_kerchev: С 6 John Deera- а за толкова години не сме имали големи проблеми. Страхотна работа, нормал...

2788 5
L

резервни части CASE

: Здравейте искам да ви представя фирма RM PARTS EOOD която е директен вносител на оригиналн...

4327 4
S

Упътване за работа с трактор Claas Axion 850 Scorpion и комбаин Claas Lexion 450

stoqn86: благодаря за инфото колега

2100 4
B

Проблем ,загрява ремъка и шайбите на ходовата част на кобайн Claas 85 Dominator

Alexandar: Проблема е че не сте сложили правилен ремък. Купили сте си по размер ремък, който не е ор...

2295 4
M

смяна ремък на помпата на хидромотора при Клас Доминатор 98 сл.

dulev: За нищо колега нали затова е форум да си помагаме Я кажи ти царевица жънеш ли с Класса ч...

1340 4