V

Търся методи за борба със сляпото куче

Тони: Здравейте! Сляпото куче, при мен си е направило леговището, отдолу под къщата, тя не е изп...

25449 19
M

С какво да засея 5 дк земя

joro: Сади лук и не се притесняваи Ако те интересува пиши [email protected]

9327 14
A

Пазар на арпаджик, какви са цените

erdo: Здравейте искам да попитам арпаджък червен лук от каде можга да намеря,а и искам да сея ня...

15551 10
S

Реализация на количества произведен чесън

kchausheva: Чаушева,празни приказки на пазара.И то ако няма работа.Дай малко реална информация.И обясн...

6173 10
A

Капково напояване за съвсем малка градинка

Vivian: +359877948494 tozi chovek pravi kapkovo i az sam mnogo dovolen ot nego cenata beshe syper....

17198 8
S

Мана по лука - моля за съвети!

Sin1914Shampion: Аз казах същото, но колегата не е съгласен! Жив и здрав, всеки си носи кръста! Н...

10404 6
T

подготовка за сеитба на чесън

matevone: Преди минаването с култиватора на мястото,хубаво е да го наториш с NPK/азот,фосфор и калий...

3026 3
F

Въпрос и съвет за зимен чесън

plamaka83: zdr.,imam vapros za borbata s plevelite,na 30.10 zasadix 10dek. nosega se 4udq s kakvo da...

3591 3
K

Машинно окопаване на праз и други зеленчукови култури

velimirdonchev: колега аз гледам чесън, а клтурите са много общи, досега не съм измислил начин да окопавам...

989 3
P

Информация за създаване на оранжерии

Viskyar: Минимална средна височина на оранжерия е 2 метра 70 см. Всичко друго е въпрос на пари. Н...

6594 2
T

Технология за производство на арпаджик!

next: Следя темата, защото мен също ме интересува... но не мога да ти помогна с нищо.

2165 2
S

Предзимно засяване на арпаджик.

todorovtr: А ниската температура (под 10 градуса) не поврежда ли културата?

3073 2
K

Съвети при засаждане на чесън

dedis83: Ти земеделие ли ще развиваш или тарикатлъци?!

3120 2
A

Съвети за отглеждане на праз лук

Svetliov: Думите:файда,далавера,кяр и т.н. нямат място при хора занимаващи се със земеделие!

4252 2