Пазар на арпаджик, какви са цените

• A
    Пазара на арпаджик, какви са цените, имам 12 тона и се колебая за продажна цена
  • E
    Здравейте искам да попитам арпаджък червен лук от каде можга да намеря,а и искам да сея някакви идеи ако ми съветвате щесерадвам на лично собщение
  • и
    трябва ми семена чернушка на арпаджика. подскажете цената
  • F
    колеги продавам арпаджик бихте ли ме свързали с някой купувач
  • при нас цената е 3,00лв на едро, дай телефон за връзка.0879695542
  • popitai pi6i mi na e-mail [email protected]
  • V
    по два лева преди седмица от айтоско ако искаш ще потърся телефон, но чух че се качва.ча засадих
  • kolegi kade moga da nameria nai evtiniat arpajik tarsia goliamo koli4estvo ako moje niakoi nomer za vrazka
  • ПРИ НАС АРПАДЖИКА ДАДЕ ДОБРА РЕКОЛТА НО ЗА МОМЕНТА Е СЛАБО ТЪРСЕНЕТО . ЦЕНАТА ВЪРВИ ОТ 1.10 ДО 1.40 ЛВ. МОЖЕ ДА СЕ НАМЕРИ И ЗА 1 ЛВ. НО КАЧЕСТВОТО Е ПО НИСКО.
  • S
    Колега на каква цена върви при вас в Пловдив и Пазарджишко тази година арпаджика. Какав сорт продаваш ти и на каква цена.При нас в Айтоско където смея да твърдя е най-голямот производство на лук,арпаджик и черно семе,реколтата тази година беше много слаба и искат висока цена за арпаджика.Аз затова и се отказах да сея много декари,и реших да опитам с чесън тази година.Може да засея напролет само няколко декара за собствена консумация,познати,приятели и пазар на дребно. Моя съвет е ако имаш някакви контакти да опиташ да го пласираш в Румъния,миналата година идваха много изкупвачи от там,а тази година чувам че някои пробват износ и за Гърция.
  • M
    Провери по борсите, но не е зле да си пуснеш обява в раздела "Агро борса".

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Помощ- зелен чесън

Здравейте. Търся чесън за сеене, но за зелен пролетен чесън. Живея в Англия и от скоро отг...

75 0

Лук

Кога се тори земята преди да се посее лукъ?И да ли се тори изобщо?

862 0

Моля за съвет относно сеитбата на лук

proba: За това като се ходи на училище се учи Математика! Ще ти направя задачката като за пети к...

2002 2

Препоръчайте ми Агроном за зеленчуци

Колеги,моля ако някой има имформация за специалист агроном при зеленчуците да я сподели!...

7346 0