Съвет за отглеждане на 15 дка червена капия

• G
    ЗДРАВЕИТЕ,АЗ СЪМ КАНДИДАТ КОЛЕЖКА ИМАМ НУЖДА ОТ ПОВЕЧЕ СЪВЕТИ, МОЛЯ.ПРЕДЛАГАТ МИ ОТГЛЕжДАНЕ НА 15 ДЕКАРА ЧЕРВЕНА КАПИЯ.НИКОГА НЕ СЪМ СЕ ЗАНИМАВАЛА СЪС ЗЕЛЕНЧУКОПРОИЗВОДСТВО.ОТ 2 МЕСЕЦА ЧЕТА ИНФОРМАЦИА ЗА ВСИЧКО СВЪРЗАНО С ЧЕРВЕНАТА КАПИЯ .МОЛЯ ПИШЕТЕ МИ ВАШЕТО МНЕНИЕ П.С ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВАС(СВ.ВАЛЕНТИН И ТРИФОН ЗАРЕЗАН )rn
  • Е
    Митко , дребноплодието може да се дължи на много неща ! Дай снимки и кажи какво и кога си внасял , каква ти е почвата ?
  • М
    На какво се далжи дребната капия на втори цвят
  • P
    Произввждам каси за плодове и зеленчуци
  • I
    Здравей, дано успееш с пипера ! Замисляла ли си се за подпомагане по мярка 112 за пипера ? За начало ще ти трябват 7.5 декара, което не е малко, но и имаш стабилно финансиране. При интерес ми пиши лично. Поздрави
  • K
    Внимавай с тези оборски торове, защото няма да можеш да отървеш от коскуда...най-добре се консултирай с агроном.
  • G
    5 ДЕКАРА,СЛУШАМ И ИЗПЪЛНЯВАМ ;) ,ПРАВ СТЕ КОЛЕГА САМО КАТО ВИДЯХ КАК ИЗГЛЕЖДАТ 15 ДКР А СЕГА МИ ПОМОГНЕТЕ ЗА НАЧАЛОТО ПРЕДСЕИТБЕНО КАКВА ТОР ДА ВКАРАМ ОБОРСКИ ТОР ИЛИ АМОНИЕВА СЕЛИТРА ИЛИ... ? МОЛЯ ПОМАГАИТЕ А АЗ ЩЕ СЕ РЕВАНШИРАМ СТАВА ВЪПРОС ЗА ЧЕРВЕНА КАПИЯ . П.С ЧЕСТИТ ЛАЗАРОВ ДЕН, НА ВСИЧКИ МНОГО ЗДРАВЕ И УСПЕШНА ГОДИНА
  • I
    Здравей и от мен,колежке 15 декара за начинаещ са твърде много,аз бих ти препоръчал 5 декъра.При добро гледане ще береш колкото други хора с 15 декъра.На кой сорт си се спряла,аз бих ти препоръчал пълначко чудо или слонско ухо.Идвата сорта исчервяват много добре,добивите са 5тона ако се бере на зелено и 3тона само червени.Успех!!!
  • E
    За брането на пипера , разчитай на помоща ми . Още ме болят колената от гръцките ниви.
  • M
    колежке работата на полето съвсем не е проста работа но не и за прости хора ,не че нещо ама само на книга не става трябва да имаш до себе си човек със опит така че имаш още малко време да си помислиш
  • G
    5 човека стигат ли за 15 дк капиа ?разбира се че сама немога,все пак благодаря за подкрепата.пазар има ,стискаи палци на един начинаещ успех и на теб
  • V
    От 15 дка пипер може да се забогатее. Имам два въпроса за начало: Как ще засадиш пипера на нивата и кой ще го бере? На кой ще го продаваш? Това не са две лехи в двора.
  • G
    ВЪПРОСЧЕТО МИ Е ДАЛИ ДА СЕ ЗАХВАЩАМ С ТАЗИ ДЕИНОСТ,ДАЛЕЧ СЪМ ОТ МИСЪЛТА, ЧЕ ЩЕ ЗАБОГАТЕЯ, НО вСЕ ПАК ИМА ЛИ СМИСЪЛ .МОГА ЛИ ДА РЗЧИТАМ САМО НА ЗНАНИЯ ОТ ПРОЧЕТЕНОТО ЗА ОТГЛЕЖДАНЕ НА ПИПЕР без ДА ИМАМ ПРАКТИЧЕСКИ ОПИТ .земята е в с.ЗВИНИЦА
  • A
    Колежке здравей първо. Аз не съм мн навътре с отглеждането на червена капия, но казваш че си чела кажи сега какви са ти въпросите по точно за да можем да ти дадем повече информация.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Кой сорт пипер ще ми препоръчате?

Искам да отгледат тази година повече пипер. Видях, че има десетки сортове. Не съм опитен,...

567 0

10 дка зеленчуци

Здравейте. Искам да започна да отглеждам зеленчуци - предимно домати и пипер. Имам собств...

496 0

Болест или мутация на пипера?

VasilD: Как ли пробвах, не мога да кача снимки. :(

452 1

Болест по пипера

vadoda1: Здравейте, пръскайте със Скор 5 мл, Радомил Голт 2 кибр кутийки, Актара половин пакетче...

2832 4

С какво да торя преди дълбока оран за Капия?

952.2: С оборски тор. Кравешки или овчи. Задължително прегорял. По 2 ремаркета на декар. Ремаркет...

1188 2