K

Пожълтяване листата на пипера

TubalCain: Здравейте, въпреки, че малко късно се включвам, предлагам да: 1. увеличете дневната влаж...

162 1
P

Болест по пипера

Цецо: Колега има ли налеп от вътрешната страна на чешката прилича ми на мана. Тя е в поливната в...

1652 9
H

Кой сорт пипер ще ми препоръчате?

Искам да отгледат тази година повече пипер. Видях, че има десетки сортове. Не съм опитен,...

1511 1

10 дка зеленчуци

Здравейте. Искам да започна да отглеждам зеленчуци - предимно домати и пипер. Имам собств...

786 0
V

Болест или мутация на пипера?

VasilD: Как ли пробвах, не мога да кача снимки. :(

673 1
A

Болест по пипера

antoniag: Здравейте , Извинявайте за късния отговор , но сега видях , че сте писали по темата . В...

3878 4
D

С какво да торя преди дълбока оран за Капия?

Ohluv88: Не купувайте техника от Ralomex , некоректни са и техниката им е под всякаква критика! Изп...

1574 2
Y

Пипер

Продавам КАПИЯ сорт слонско ухо за справки 0887520447 капията се намира в с.Славяново общ...

222 0
D

Re: Болест по зеленчука

помош

1331 0
P

Споделете съвет кой вариант за напояване е най - подходящ?

htz180limited: Дъждовалното не е ли предпоставка за развиване на гъбни заболявания и мани? поне при краст...

1451 2
P

Моля за съвети и мнения за краставици и пипер

stefka66: Здравейте,пипера не иска много труд,но краставиците всеки ден трябва да се берат и полива...

2826 6
N

Какъв е размера на чушката първо и второ качество при сортирането

добро утро, ако някой може да ми каже какъв е размера на чушката първо и второ качество пр...

962 0
D

Болест по пипера - как да реша проблема?

velimirdonchev: първото е мана второто е слънчев пригор

4579 2
D

купувам пипер

Търся производители на червен пипер за кампания 2015г Ако сте производители на червен пи...

124 0
S

Мнения относно отглеждане на 30дка пипер

[email protected]: Шабленската капия вече е история! До преди 15г.в района на Шабла се отглеждана около 10 0...

4627 5