M

С какво да заместя Фунгуран ОН50ВП при орехи?

Mikki: Както вече казах, не ми е известно да има дори един регистриран препарат за орехи - всички...

3330 7
B

Изкупувам Орехи на черупка реколта 2015

За повече информация моля обадете се!!!

87 0
A

Какви са изискванията за стартиране по Млад Фермер за орехова градина ?

Здравейте! Нова съм в тази дейност и имам голяма желание да се занимавам с земеделие. И...

1052 0
L

Проучване,Сондажи в Бургаска Област

Здравейте колеги,интересувам се от проучване и сондажи за вода в Бургаска област,някой кой...

30 0
L

Съвети за засяване на орехови дръвчета

boro: Благодаря, колега, за пожеланията, но в твоя случай съвсем сериозно те съветвам пак да пом...

9237 26
P

Съвети за отглеждане на бадеми

zlatna2013: Аз не бих рискувала с бадем, тва за вашия случай - Русе и 800 надморска http://www.fermer...

5690 8
M

Помогнете при избор на сортове бадеми

marinov55: Здравей юнак! Най-вкусният бадем е Нонпарел,толкова вкусен,че свраките няма да ти оставят...

6574 4
M

Помогнете със съвет как да се преборя дс болест по орехи

zhelyazko: какво се случи с орехите? Преживяха ли болеста ? Ще е от полза ако хората споделят как реа...

5127 3
D

Орехови дръвчета - помогнете да разберем заболяване или вредител е проблема?

velimirdonchev: Колега тук става дума според мен за лисни въшки или акари, като листните въшки е по-вероят...

1409 4
J

Споделете информация за реални изкупвачи и пазар на лешници

jordanvichev: Ами то Ние българите сме най-добри в това да правим търговия. Който произвежда е пре.бан с...

2019 2
I

Какво е това непознато плодно растение между овошките?

proba: Имаш право да му дадеш българско име, като първооткривател.

2238 4
S

Кога да мулчирам сливова градина, колеги?

velimirdonchev: Контрол на почвената ерозия Чл. 36. (1) При управление на агроекологичните дейности по н...

2069 5
K

Съвети при изграждане на капково напояване за дръвчета и лози?

petttto: Ами колега, преди да измислиш системата, за ад е най-ефективно, ти е нужно да прецениш няк...

10304 4
I

Помогнете със съвет - имам проблем с млади дръвчета

baraban4oskt: За мен си е чисто хербицидно отмъщение. Точно.

4003 19
K

Води ли се преработка чупенето и пакетирането на орехи, лешници и бадеми?

Здравейте! някой може ли да поясни дали чупенето и пакетирането на орехи ,лешници,бадеми...

1804 0