Някой ако знае фирма която да продава торове ?

• M
    Ако знаете моля кажете как се казва и ако може да кажете от кой град или село е просто ще е супер
  • T
    diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за това места! Този СПАМ е НЕДОПУСТИМ, още повече си го напускал във всички теми !!!
  • T
    diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за това места! Този СПАМ е НЕДОПУСТИМ, още повече си го напускал във всички теми !!!
  • D
    Biohum - Производство на течни торове, листни торове, органични торове Торовете им са висококачествени и са на добри цени. Правят доставки за цялата страна. http://biohum.com/
  • V
    Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производство на органична тор насипно за листно подхранване и гранула за основно торене.тел. 0884799337 ПРЕДИМСТВА НА ПРОДУКТА - минералните торове,както и композитните се усвояват от растенията с 30-40 процента т.е. при съдържание на полезни елементи(N , Ph, Ka) 20 % ше се усвоят не повече от 7-8%,а в съшото време предлагания от нас продукт се усвоява от растенията 100 %.Действието на минералните торове е краткосрочно,действието на нашия продукт е дългосрочно.При използването на минерални торове се образуват химични съединия , които са вредни,а понякога и опасни за здравето на човека.При нашия тор няма този проблем
  • M
    Мерси,но на мен ми трябва само името на фирмата неудобно ми е да ви взимам така !!! Само името на някоя фирма !!!
  • M
    Ako не намериш фирма, обади ми се, артисаха ми 2-3торби ,ще ти услужа.
  • K
    Ела в Тулбухин ,фирми за торове и препарати колкото щеш само пари да имаш. Ако искаш кажи ше ти напиша няколко имена.
  • S
    уточни за каква тор става дума

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

I

Листен тор за люцерна

Здравейте колеги,моля споделете какъв листен тор за люцерна да използвам! Благодаря!

87 0
I

Хидопоника-ягоди

Здравейте, искам да започна отглеждане на ядоди чрез хидропоника(от любителска гледна точк...

258 0
C

Листен тор от водорасли!!!

Борко: Аз ползвам Мегафол на Валагро ,аминокиселини и растеженирегулатори има във него Доза 300...

829 1
E

Течни органични торове-разграждане на растителни отпадъци

bilkobegins: Байкал Ем съм ползвал 2 пъти, но го прецаках. От целият опит в годините съм разбрал, че е...

2061 2
K

Листен тор или амониева силитра?

htz180limited: Крайно различни са двата ефекта ако листният тор е бор ,какъвто и предполагам имаш предвид...

7892 13