Z

Копринени буби - възможно ли е да се възроди този отрасъл?

Eshach: Ние гледахме буби по времето на социализма . Имахме бубарник и много черници . Всички в с...

6108 10
D

Български охлювъден съюз - споделете информация

sensini: Колега каква Информация ти трябва,то със инфо охлюви не се гледат.

2460 3
F

Хумус - Актулани цени на Биоторовете към момента

Bioferma_Brestak: Здравейте аз предлагам на цена 10 стотинки на литър или 100 лв на кубик.Причината е че тря...

2685 4
K

Слагане на ЧКЧ - споделете мнения!

Erollll: Колеги някои можели да ми каже от каде мога да си купя по евтина машина за пакетиране на т...

1662 8
C

Споделете повече за добива от фермите за охлюви

de4o: От 1 декар е невъзможно да получиш 4-5 тона охлюви. Аз също се занимавам с такава дейност...

3013 3
C

Средни добиви на декар във фермите за охлюви

sensini: Колега ако добивът от декар ти е по малък от 4,5-5тона охлюви от вида Heliks Aspersa Maksi...

1892 1
W

Продавам калифорнийски червеи

Здравейте! Нашето ново и малко стопанство за калифорнийски червеи може да предложи да зах...

52 0
F

Въпрпос относно мярка112 и ЧКЧ

tencara: Продавам парцел в Пловдив - 5 BGN парцела се намира в индустроялната зона в г. Пловди...

3117 7
Z

Изкупуват ли в България земен охлюв за козметичната промишленост?

sensini: Колеги изкупувам охлюви от вида помация и лукорум(Нашият градински охлюв) на цена 0,65-0,7...

2775 4
P

Искам да купя червей

Искам да купя ЧКЧ за ферма. Кой от вас продава и на каква цена? ДА не подбивам пазара -...

144 0
P

Реализация на продукция калифорнийски червеи - споделете информация!

shavi_: Добавена от: victor2005 Еко ферма продава размножителен материал от червен калифорнийски...

5155 9
R

Калифорнийски червей - споделете опит!

iv: Здравей, тук във форума има доста информация относно калифорнийските червеи- прегледай я....

1231 1
I

Репродукция на охлюви - дайте съвети, мнения, препоръки?

sensini: Колега,относно репродукцията,трябва да си наясно какво искаш да се научиш да си излюпиш за...

1870 3
R

Реализация на червен калифорнийски червей

futuresk: какво по точно имаш предвид

1682 2
B

Лесни пари за червеи

gang_starr_: Кви критерий кви работи. Който одобрен одобрен...на никой няма да броят червейте и никой н...

4570 11