Репродукция на охлюви - дайте съвети, мнения, препоръки?

• I
    Здравейте колеги, rnвече няколко години се занимавам с угояването на охлюви. Като цяло съм доволен, но ми се иска да завъртя целият цикъл. Пък и нали трябва да се развиваме... За охлювите пише много, но нищо за размножаването им, явно е деликатен занаят, който всеки пази в тайна. Някой предлага ли консултации, курсове, материали в тази насока. rnЩе се радвам да ми пишете тук или на ЛС.rnrnПриятен ден !
  • S
    Колега,относно репродукцията,трябва да си наясно какво искаш да се научиш да си излюпиш за тебе или искаш да правиш бизнес(за продажба на малки в особено големи количества).Като решиш ми пиши да поговорим.
  • I
    Не знам, защо трябва да спамиш. Мисля, че не съм нарушил правилата на форума. Никъде не съм се хвалил, изказах няколко уводни думи, защото смятам, че така е редно, а не да напиша един сух въпрос. Колкото до регването ми това, че съм се регнал днес не означава, че не съм стар потребител на сайта и на форума...
  • P
    Ко? Не! Днес се регна, да ни се похвалиш колко много се печели?!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Ентомофагия

Здравейте! Замисляли ли сте се някога относно това какво ще ядем след 10-15 години? Или с...

208 0

Изкупуване на охлюви за реализация в чужбина

Здравейте! Нов съм във форума и като цяло отскоро обмислям идеята да се занимавам с не6т...

1399 0

Как да създам ферма за охлюви

proba: Здравейте интересува ме как мога да започна да се занимавам с охлюви.разбрах че едно от на...

1525 2

Начинаещ охлювъд

Ivanov_i_brat_my: Разумния човек не се интересува дали в страната има пазар, а дали той може да си продаде п...

7174 1

Ферма за охлюви - споделете актуална информация

Здравейте, интересува ме отглеждането на охлюви. Изчетох всички стари теми, но са доста ст...

1694 0