O

От къде могат да се купят хибриди носачки

Колеги от къде може да се купят хибриди носачки в Ловешки регион и на какви цени са в моме...

1621 0
P

Смърт при кокошки - помогнете със съвет

ЗА 1МЕСЕЦ МИ УМРЯХА ДВЕ КОКОШКИ КАТО ПЪРВО ПОЛУЧАВАТ РАЗСТРОЙСТВО СПИРАТ ДА СЕ ХРАНЯТ И УМ...

2410 0
A

До колеги отглеждащи бройлери

Здравейте! От доста години се занимаваме семейно с това.И нали сме си каръци/като всички...

976 0
I

пътпъдъци

искам да знам цени на птиците и яйцата.каде се изкупуват

1219 0
I

как се прави ферма за пътпъдъци

колко птици ми трябват да почна,каде има пазари за тях

1053 0
B

6trausi

kolegi nykoi zanimava li se s 6trusi ili znae li dali se prodavat malki i na kakva cena

1201 0
M

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

518 0
A

Какви помещения трябват за отглеждане на пъдпъдъци?

Каква квадратура и какви помещения(колко на брой)трябват за ферма за отглеждане на пъдпъдъ...

2690 0
B

Изложения по животновъдство - Есен 2012

Колеги предлагам в тази тема да пишем за изложенията по животновъдство тази есен. Ако няко...

2306 0
S

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

1185 0
V

Яйца за фазани и пъдпъдъци за люпене

къде мога да намеря яйца за фазани и пъдпъдъци става въпрос за люпене предварително ви бра...

4831 0
I

Колеги препоръчайте ми някой инкубатор

Zdraveite kolegi, bihte li mi prepora4ali inkubator za li4noto stopanstvo?Predv...

1514 0
T

Откъде да закупя стари кокошки носачки?

Някой знае ли от къде мога да си купя стари кокошки носачки. Аз съм от Видин

1798 0
F

Има ли пазар за кокоши яйца?

искам да попитам хората които имат опит с одглеждането на коко6ки ако закупа 300коко6ки...

2963 0