B

Моля за някой съвет от хора, които са отглеждали и отглеждат свине майки.

billy: Благодаря за пояснението , решил съм вече да почна с 5 майки в края на месеца това значи...

3735 2
S

Може ли да се хранят прасета със сорго?

trinitybg: Колега, какъв е резултата от хранене със сорго?

2156 3
R

Съвети при стартиране в сектор свиневъдство

MERI82: Здравейте,аз пък имам 170 кози и правя сирене,та суроватката давам на прасетата.Искам да с...

10682 8
D

Въпрос относно порода Източно-балканска свиня

doc: има строго определена територия в която се отглеждат свободно-пасищно източнобалкански сви...

3475 1
B

Прасета порода Дюрок - от къде?

Здравейте колеги, някой можели да ми каже някой свинарник от който да мога да си закупя пр...

122 0
D

Проблем при прасенето от свиня-майка с изкълчен крак - дайте съвет!

ciklopa: Откъде си сигурен,че е изкълчен?

1510 2
T

Съвети при първи стъпки в създаването на свинеферма

alterbreed: И аз съм се ориентирал за създаване на свинеферма и на по-късен етап и кланница.. Задължит...

2839 2
D

Среща в гр.Съединение

big_death: Нали ще си вземат субсидията от сдруженията за опазване на породите от още 40-50 лв. и ще...

1025 1
M

Предложение за отворено писмо относно субсидиите за животни

Dido: Може ли някого да ми каже, дали ще има още преводди по маслодайните животни,че нещо тая го...

1970 10
Z

В подкрепа на Декларацията от НБСММ до премиера Пламен Орешарски

stan: http://anonybulgaria.wordpress.com/2013/10/25/%D0%B1%D1%80%D1%8E%D0%BA%D1%81%D0%B5%D0%BB%D...

9962 28
G

Отглеждане на прасета

колеги решил сам да се занимавам с прасета накои мойе ли да ми каже дали има смисал и колк...

1730 0
Z

Обща информация за Ленено Кюспе

Здравейте! Моля, ако някой може да нахвърли обща информация/химически състав на въпросн...

919 0
M

Фуражни смески - кои са най -добри ?

ivo_cenkov: Аз също си правя смеските със фуражомелката но тук липсват минералите и микро елементите.С...

6916 3
M

Има ли лек за клека при прасе?

doc: Наколенки на доктор Ливайн на такъв въпрос-такъв отговор...Мускулна дистрофия при новород...

7024 3