Ремонт на мотокултиватор

• O
    Мотокултиватора е български, дизелов двигател. С такъв двигател са оборудвани косачките. не знам марката му но се надявам че се сещате за какво става на въпрос. Търся сервиз за него. По думите на баща ми няма мощ, буксува му съединителя и май вече гори масло. Само още не почнал да си го долива сам/ може би защото няма от къде/. Намира се във Великотърновския регион. Други подробности не се сещам.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Фреза или мотоблок

Привет , имам нужда от мотофреза , но незнам дали с ремъци да си купя или съд съединител....

56 0

Помощ за закупуване на мотофреза

Здравейте колеги харесал съм мотофреза Raider RD-T06 може ли някой да изкаже мнение за тез...

182 0

Скорости на мотофреза

Lupo93: На първа фрезоваш, на втора транспорт с ремарке

220 1

Мнения, за мотофреза Belini B-115

Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам...

663 0

Колеги, как да нстроя руски плетен плуг 4×25?

solun: Здравей. Първото нещо, което се прави е оглед на самия плуг - трупиците да са разположени...

364 2