Процентно орязани субсидии - споделете информация колеги!

• N
    Колеги някой чул лие за процентното орязване на субсидиите както се изрази една служителка от ДФЗ на мой въпрос защо отрязаната сума е по голяма от необходимото, при презастъпване от 4 дк или 0,7 % от всички декари такива биле разпоредбите сега,след време като изчистили застъпванията щели да приведат останалата сума.
  • G
    Аз пък не мога да разбера, защо този въпрос си го задават всички сега, а не си го задаваха още миналата година . Или всички забравиха, че и миналата година беше така и сумите, които бяха намалени бяха изплатени през м.април .Друг е въпроса, че миналата година орязаните(и в последствие преведени) суми бяха чувствително по-малки от тазгодишните...А дали тази година ще ги преведат - да се надяваме

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

222 1

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

199 1

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

133 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

225 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

298 0