Трактор John Deere 6115D - дайте мнения

• T
    колеги моля да ми кажете нещо повече за този модел трактор, какво означават буквите.
  • N
    Резервни части за John Deere е имало, има и ще има винаги. Наши клиенти работят с машини произведени преди 1980 година и части за тях все още има и то оригинални директно от John Deere Германия. Относно трактора... Зависи за какво ще се ползва. Серия D е олекотената и опростена серия на 6. В сравнение разбира се с върховата R серия. 115 коня и са достатъчно за много операции. Хубаво е да се прецезират точните екстри за модела, за да бъде най- ефективен. Поздрави и успех
  • T
    мисля да го закупя, да ли ще сгреша. Имали части за тях и защо ще се произвежда до 2015г.
  • U
    Трактор John Deere 6115D е трактор от шеста серия. Това означава първата цифра. 115 е приблизителната мощност, а буквата D в случая означава, трактор без много допълнителни екстри (базов модел) За първи път е пуснат през 2008 година и ще се произвежда до 2015. Сглобява се в Мексико. Двигател 118 к.с./2100 об., 4 цилиндров, с водно охлаждане. Навесна система: три точкова, капацитет: 3080 кг. Трансмисията е John Deere PowrReverser с 9 предни и задни скорости. Горивната система е Common Rail. )))

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Гуми със вода

Колеги пълнители гумите със вода. Интересно ми е как е при транспорт не вили лашка водата...

21 0

Проблем с shibaura p155f

Здравейте. Притежаваме въпросния трактор shibaura p155f 15кс от около 5 години до сега дер...

53 0

Изключително твърд педал на съединител на НЮ Холанд ТД- 5.85 2015г.

654431: Смени си жилото на съединителя. При мен една "ГОЛЯМА" фирма смениха 5 съединитела и ми о...

96 1

Съвет при избор на трактор

solun1: Добре е да продължаваш да играеш в тия казина. Щом така печелиш , то изобщо не ти е нужен...

166 1

верижен болгар тл 45

darwar: Много добра машина и двигател и скорости само дето лесно се преобръща странично - внимава...

196 1