Списък с организациите на земеделски производители

• G
    Здравейте колеги,rnможе ли админите, знаещите или самите участващи в подобни организации да се обявят във форума, за да имаме незапознатите с работата им (и съществуването им) хора представа за тях. Аз като един класовосъзнателен полумлад фермер бих искал да се присъединя към някоя организация/асоциация на овощарите (даречем) но къде да ги нямеря тези люде?
  • B
    по до сега деистващата наредба подпомагането е до пет процента от оборота което означава че трябва да имате продукция повечето сте с новосъздадени насаждения така че за сега не става може да се говори за здружение във някаква форма финансирано от самите вас От новия програмен период подпомагането ще е увеличено двойно 10% от оборота през първите 2 години и след това намалява. Въпреки, че все още нямате приходи от дейността може да се ползва подпомагане за инвестиции в организацията стига да са пазарно обосновани такива инвестиции на този етап от вашето развитие.
  • G
    по до сега деистващата наредба подпомагането е до пет процента от оборота което означава че трябва да имате продукция повечето сте с новосъздадени насаждения така че за сега не става може да се говори за здружение във някаква форма финансирано от самите вас
  • P
    Колеги,би трябвало да има и организация на черупковите производители. не сме малко хората б БГ,които отглеждат лешник,орех, бадем
  • B
    Здравей колега! За съжаление няма много организации на производители от бизнес тип. Повечето са асоциации, които нямат пряко отношение към маркетинга и/или преработката на земеделска продукция. В сферата на плодовете ми е известна само една организация - "Българска праскова" в региона на гр. Сливен, ако не се лъжа. Миналата година назря желание за създаване на организация на производители на сливи (а може би и други плодове) в централна и североизточна България, но все още няма инциирани сериозни действия по създаването. Ти какви плодове произвеждаш, колко декара, в кой регион? Бихме могли да те имаме предвид ако се подхване инициатива по създаването! Между другото ако попаднеш на информация за други организации на производители, ще се радвам да я споделиш с мен! Поздрави Михаил Георгиев, Бизнесплан.бг ООД
  • G

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Люцерна Приста 3

Колеги какво ще кажете за този сорт люцерна Приста 3 благодаря!

77 0

Агро Роботика (Земеделие 4.0)

Занимавам се с направлението агро роботика от 1992 год. Май съм пионер в тази област. На...

59 0

Защо фермер.бг не споделя разследванията на "колегите" им биволари?

proba: Ako, БИВОЛ, не са ви на нивото, може поне lemonde. Франция , да преведете. Там добре обя...

468 4

здравейте

здравейте,миналата година си купих 1дка дворно място,няма нито постройки нито нищо,празно...

423 0

Моля за помощ как се пуска обява в сайта

adriana: Виж лентовото меню. Влез в " Борса".

3284 1