Къде да намеря подходящия мъж

• A
    Здравейте, rnЗнам, че темата не е много подходяща за този сайт, но е свързана с глобалния проблем на съвремието- Как хора, които имат някакви цели, ценности в живота да срещнат своята половинка? Аз съм момиче на 21 години от Северозападна България. Моите родители също са фермери и тъй като имам наблюдения в тази сфера, реших да се обърна към фермерската общност. Причината?- Почти не останаха свестни момчета, а ако има някой- незнам как да го открия. Пиша тук с надеждата, че сред фермерите е по- вероятно да се намери някое трудолюбиво, отговорно и скромно момче- в днешно време това е изключителна рядкост. Повечето момчета пият, пушат, бият, вече са имали поне една приятелка, с която са живеели на семейни начела, някои са и наркомани, повечето не мислят за сериозна връзка, нямат желание за деца и семейство или не полагат усилия да го създадат, някои в желанието си да се изтъкнат и да бъдат по- интересни в обществото парадират с обратна сексуална ориентация, други се представят за скромни, добри, кротки, но зад маската им се прокрадват лица със скрити порочни мисли, измамлива усмивка, предателска осанка. Къде са истински скромните и честни момчета, които имат ценности, цели в живота? Къде е уважението, чистата обич, добротата...? rnЩе се радвам, ако ми пише поне едно свестно момче от 20-26 години, по възможност от Северозападна България (Видин, Враца, Монтана и околностите до София), да е българин, да не пие и пуши, да не ходи по дискотеки и барове, да има желание за семейство, деца, да има идеали, ценности, цели, които да следва, да е честен, трудолюбив, да държи на чест и морал, да е скромен и добър. Ако има майки, бащи, роднини или просто хора, които познават такова момче, нека ми пишат. Вярвам, че в морето от бездушие има и инакомислещи, там някъде е и моята половина, но трябва да се търсим, за да се намерим, да бъдем едно цяло, защото най- важното в живота не са ежедневните удоволствия, а това да има полза от съществуването ти, да оставиш нещо след себе си.rn rnИмейлът ми е moqt_svqt@mail.bg rn

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта