как да докарам трактор от Англия

• B
    колеги,някой може ли да ми каже как да докарам трактор от Англия и колко ще ми струва? [:bike:] препоръчайте ми и фирма за превоз
  • N
    Приятел,цената на докарване на комбайна от която и точка на Великобритания е 18000лева докарано до двора на клиента,и то за 6 дни,ако се докара по Дунав излиза към 14000 лева ,но ще пристигне за 1 месец,приблизително,с откраднато всичко което може да се открадне,вън и отвътре,после се плаща 800лв за кран,200лв на фирма Рубикон за освобождаване,стават 15000лв,след това си на един гол плац кадето сам трябва да си сглобиш комбайна,ами кола пилотна да осигуриш,буркани,хора и път до вас-е колко излиза?Най много да спестиш към 1000лева,струва ли си?Та да платиш 18000 за транспорт на машина от Англия не е кой знае какво,като се има впредвид че като дръпнеш чертата ще видиш че ти е излязла примерно една Клаас Мега 218 за 100000лева,а тук не можеш да я пипнеш на тази цена!
  • M
    „не се доверявайте на частници, не знаете какво е положението, могат да ви поискат капаро...и после ще видите трактор през крив макарон“Да така може да те излъжат,ама в Румъния или на Каргуна,депозит платен през Пей Пал няма как да бъде откраднат,“2000паунда /около 4500лева, транспорт на една машина от там излиза към 3000лева, ако е нает целия камион може да падне до 2600лева.Транспорт на комбайна от там до БГ излиза към 18000лева но с камион“ Последно колко че не схванах,за 18 000 лв трябва и камиона да оствите пред портата в двора!
  • N
    www.nikeatractors.com
  • N
    Здравейте,не се доверявайте на частници,не знаете какво е положението,могат да ви поискат капаро...и после ще видите трактор през крив макарон!Също така ако се вземе през дилър има възможност да се върне трактора ако има някакъв дефект,много хора така изгоряха с капаро!Какви са тези твърдения ,че фирмите вземали 15-20000лева за докарване на машина от Англия???Никея трейд еоод Ямбол вземат 2000паунда /около 4500лева,транспорт на една машина от там излиза към 3000лева,ако е нает целия камион може да падне до 2600лева.Транспорт на комбайна от там до БГ излиза към 18000лева но с камион до двора на клиента а не по Дунав.Доверете се на доказана фирма ще ви излезе по евтино!!!
  • M
    http://www.ebay.co.uk/itm/John-Deere-6610-/170805913841?pt=UK_BOI_FarmingEquipment_RL&hash=item27c4d368f1#ht_500wt_1202 Ето този примерно е прекрасен пример,продава се от частно лице 1 собственик,сервиз и т.н.
  • M
    Най евтиния начин е да си купиш камионче,което ще ти струва до 2000 паунда,качваш трактора и газ,така на цената на докарването от фирма та и по евтино,ще имаш и камионетка,освен това за още по хубави цени търсете директно от ферми не от дилър,по трудно е но пък разликата ще ви хареса А да и макар и Англия всяка цена подлежи на коментар,не се страхуваите да дадете ниска оферта,може да ви откажат а може и да я приемат,ако някои иска малко помощ да пише ще се пробвам да обесня,ако мога разбира се
  • Димитров , имаш ли фирма , ако да как се казва???
  • Колега дай някои оферти за трактор около 90-100 конски сили. [email protected]
  • Мога да съдействам за покупка на земеделска техника от Англия. [:tractor:] email: [email protected]
  • D
    Димитров,обади ми се на skipe "valentin_5910"утре вечер
  • D
    Димитров,каква ще е цената на трактора до 150кс?Без значение марката.
  • нещо около 130 140 кс за колко може да се докара да е читав марката е вез значение
  • Мога да ти съдействам да си доставиш трактор от Австрия, много по-добър и по-ефтин от тези от Англия.
  • D
    за какво ти е ваншен вид ще я закачаш на стената за окраса ли?майката му да варше работа из блоковете, да тори без спиране. [:tractor:]
  • мадара шумен са хубави но са ми скъпички

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

38 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

208 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

101 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

96 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

284 0