нов модел балирачка от Фортшрит

• T
    здравейте,от приятел който работи във фирма за животновъдна техника разбрах, че на Аграта в Пловдив ще представят най-новият модел К 464 балирачка на фирмата \\\"Fortschritt\\\",която првъзхождала по качество и функционалност предшествениците си К454 и К430 .Понеже на мен ми предстои закупуването на такава, а досега не съм работил с такава от тази марка,ще ви бъда благодарен да изкажете наблюдение от практиката и някаква техническа информация относно модела и естествено дали си заслужава\r\n\r\nП.С. изпратиха ми рекламен материал преведен на български,обаче съм малко скаран с компютрите ще съм благодарен,ако някой ми съдеиства как да го направя
  • В
    Направете една снимка къде слагате тези болтове на форшрита че ми залудее главата от криви бали ще ви бъда много благодарен
  • G
    може ли някои да ми прати книшката за К454 на [email protected] ще съм ви благодарен.
  • M
    tezi lamarini sa sas sashtoto prednaznachenie kato na kolegata boltovete,no s razlika che sa otprd
  • M
    ot dvete strani na kamerata ima po edna lamarina koqto prilicha na rende smenete tqh,paltsite ordolu i otgore na kamerata
  • T
    moje li nqkoi da mi q prati tazi proslovuta knijka che imam dosta speshna nujda ot neq email: [email protected]
  • M
    пратете и на мен книжката на [email protected] мерси а някои пробвал ли е с още едни набивачи?
  • D
    ако може ми пратете и на мене книжката.и аз имам форшрит к454 и ще ми бъде полезна.Благодаря предварително imeil:[email protected]
  • I
    АЗ одавна реших проблема албъбрек на снимката се вижда че няма криви бали от 100 бали 98 са ми такива.А това е бала дето е товарена разтоварена и пак товарена 5 пти е премятана
  • K
    Мимо немаш си на идея колко сме ги гледали тия апарати ,но въпреки това ще ти дам насока към правилното мислене ,след като падне балата тип алабъбрек опитай се да си вкараш дланта навътре в балата от 2страни ,сигурен съм ,че ще пробваш и след това пиши ако искаш на лични
  • M
    Колеги проблема в кривите бали при Фотщрита до сега май никой непозна от вас каде е проблема.Ето мойто мнение--като застанете отзад зад пресата погледнете апаратите за връзване каде се намират.Левия апарат е по към края т.е. по наляво вместо по към средата,а десния апарат си е точно на мястото.Целия проблем е в левия апарат.Който невярва даси погледне пресата и ако искате ше черпите по едно .А относно Люцерната --тя се връзва най лесно.
  • D
    Здравейте! Търся книга за Claas Markant 40, наблягам на информацията относно центровки и реголиране! Спешно, моля ако имате информация, от къде мога да си закупя тази книга, моля пишете! Или се свържете с мен на: 0887352044
  • Колеги нов съм ако може да ми изпратите книжката за 454 ще ви бъда много благодарен [email protected]
  • Кой модел е твоята John Deere ? Не са ли много скъпи?
  • Kupi si JOHN DEERE,nie imame takava 6te ostane6 dovolen.CLAAS sa6to sa hubavi.
  • Момчета кажете нещо за сламопреса Доиц Фар ??

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Проблем с Джон Диър 342А

Здравейте, имаме проблем със сламопреса Джон Диър 342А, буксува шнека на подбирача. Натегн...

75 0

Каталог за Claas Markant 60

Здравейте, трябва ми каталог на резервните части за сламопреса Клас Маркант 60. Ако някой...

79 0

Специализирани сервизи

Не използвайте така наречения оторизиран сервиз Аделина 1016 ЕООД. На 12.05, около 11 часа...

126 0

Дълги бали от John Deere 342A

иво: колега би трябвало да е от врътката за размера на балите.ако ти са износени зъбчетата и ка...

246 1