Отглеждане на шипки ?

• H
    Здравейте колеги.\r\nИмам желание да засадя няколко декара с култивирана шипка.За това искам да попитам, ако някой се занимава с подобна дейност, дали има смисъл да се захващам с това в тези времена на криза ? Скъпо ли излиза създаването и отглеждането на насажденията и най-важното има ли файда в тази работа.\r\nБлагодаря предварително.
  • Много благодаря за информацията, ще ми свърши работа.
  • [:slap:] [angry] a be ti seriozno li pitash za shipkata abe ti imash li si prestava za kakvo stava vapros as sam ot plovdivsko imame shipki po kanalite edin hras nqma obirane a za pove4e za kakvo stava vapros 6e si 4ukash neee ne se izlagai ne se shiguvai v foruma [:slap:]
  • NE NIAMA FAIDA
  • www.shipkite.forumi-bg.com това е форум за култивиране на шипки,виж за отговор на въпросите ти

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Относно лозата

Имаме си лоза, която ползваме за сянка - живея на втори етаж - вече повече от 25 години я...

68 0

Орехи

Здравейте, Аз имам около 5 декара орехова градина, някой ще можели да ми каже цената на...

92 0

Унищожаване на корените на трънки от веднъж без препарати.

Здравейте, искам да унищожа 500квадрата гъсти ама гъсти корени на трънки. 2 месеца съм ги...

375 0

Препоръчайте ми ръчна пръскачка

Генов: Ако още не сте решили, само акумулаторна. Имам от 4 години турска, мислех че е китайска з...

246 1

Сортовете орехи Идеал и Чандлър

Някой има ли наблюдение върху сортовете орехи Идеал и Чандлър кой бихте избрали и защо?

307 0