От какво да си направя тежести за джанти за трактор Хиномото?

• M
    колеги мисля да си направя тежести за джантите защото много боксува . От какво може да се направят защото нямам кола а магазин има на 200км от мене и по колко тежест на джанта да сложа. Трактора е хиномото 20 коня тежи към 900 килограма
  • M
    s voda bashta mi ne dava da gi napalnq zatova shte sa tejesti ot umz oba4e problem li e za traktora ako sloja tejesti samo na lqvata djanta ili trqbva i na dvete
  • P
    и ще му изгният джантите
  • K
    Слагаш винтила най отгоре, пълниш със вода до там, допомпваш с въздух и готово а за зимата във водата се слага сол
  • P
    потърси тежести от юмз виждал съм ги монтирани на кубота 30кс
  • E
    пълни гумите с вода или с спецялен гел
  • M
    отпред ича близо 100 кила ама пак боксува
  • V
    сложи на джантите по около 30 кг а отпред не слагай щото тоя дето ти дава акъл не знае как се прави после рама на японско тракторче. Сваляш джантата и през дупките прекарвах подходящи шпилки или болтове след това ги армираш зверски и правиш бетон марка 400 и леееш след 7 дни ги вадиш и след 25 са готови за въртене. можеш също да излееш о отвън на джантите. няма проблем тежеста пада директно върху гумите и то въпреки страничния наклон. ще почерпиш като се видим.
  • B
    Направи си от бетон за отпред около 40-50 кила а на джантите не слагай ако сложиш много тежасти има вероятност да потрошиш тракторчето

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

25 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

200 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

93 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

94 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

275 0