Сортове външни безколови домати

• G
    помогнете с съвет за външни без колови домати какъв сорт да насадя за в оранжерия съм горе долу запознат но за отвън не съм на ясно мислех да сложа мислех си за николина f1.
  • K
    присъединявам се към мнението на Fero да не използваш родни семена, пробвай също и с Уизард
  • R
    отвори сайта на ИВЕСТО и там си поръчай
  • E
    Колеги може ли някои да ми каже от каде да си взема семе домати-инбар някаде от интернет ли да поръчам аз съм от гр. Враца и никаде не намерих такова семе мерси предварително
  • P
    гледал съм данеза но вече не го намирам препоръчаха ми уизард на инвесто и инбар мисля да ги опитам
  • B
    Имаше подобна тема там препоръчаха Соломон F1 и Инбар за тях нещо.
  • I
    флорида е един от най вкусните домати,но няма устойчивости и барзо ще го истарвеш.Алианс е устойчив,едър колкото флоридата 250,300гр. но безвкусен.Ако търсиш външен вид и голям добив+устойчивост на болести си вземи сорт мерсин.
  • E
    Мерси fero някои ако знае още сортове безколови от които е останал много доволен да пише.
  • F
    Много добри резултати съм имал с Алианс F1 на Clause и Флорида F1 на Seminis.Моят съвет е за професионално зеленчукопроизводство да не използваш никакви семена родно производство.
  • E
    Колеги и аз искам да знам безколовият домат заслужавали си и боледували много като е расте по земята???

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Съхнене на листата на домати в саксия

Здравейте, нуждая се от съвет. Имам десетина големи саксии с по 2-3 корена розови домати....

187 0

Безколови домати добив?

Здравейте! Интересувам се средно колко броя домати може да даде един корен за сезон Юли-С...

632 0

ПОМОЩ !

Здравейте, искам да помоля да пишат хора, само които са се сблъсквали с този проблем, а те...

401 0

Не изплатено отбвързано подпомагане за оранжерийна продукция.

Дали има и други, на които не са им изплатени 100% от парите за оранжерии?

225 0

Препоръчайте Моля сорт краставици и домати

Velko: пробвай със сорт Сандра при краставиците

860 2