Фермер застреля 51 крави, след което се самоуби

• I
    Фермер от град Копейк, щата Ню Йорк, застреля с пушка 51 крави, след което се самоуби. [:slap:] \r\n\r\n51-годишният Дан Пиърсън бил открит мъртъв от свой съсед. В разстрела фермерът проявил избирателна \\\"милост\\\" - застрелял само кравите, но пощадил юниците и едно биче [cry] . Той дори закачил на вратата на краварника бележка със следния текст: \\\"Не влизай. Викай полиция\\\". Тялото му и мъртвите добичета били открити в четвъртък около 13,00 часа местно време.\r\n\r\nСъседите на Пиърсън са шокирани от самоубийството му и извършената от него касапница, тъй като го познавали като порядъчен човек. [:slap:] [:slap:] [:slap:]
  • Eeee браво на теб да да нашите фермери много скоро и те 6е си обиват кравите и после и те 6е се гармат да с тия кредити които имат [:slap:] много скоро и те 6е последват примера на Американеца да много скоро
  • N
    хахаха е защо не епреброил колко животни има?Абе това да ти е писнало го разбирам до някъде макар че винаги може да се намери някакво решение,но да убиеш животните не го разбирам.Те каква вина имат,че собственика им не е ходил на психо?
  • M
    Може да са му свършили мунициите.
  • N
    Явно му е омръзнало и е решил да сложи край на мъките си.Защо ли обаче е оставил юниците? Може би за да накара наследниците му да почнат от там от където е почнал и той. [:namigvane:]
  • C
    точно така се развива резистентност към химията и ще оцелеем при трета световна война,като хлебарките сме дозата прави отровата
  • M
    Широко му около врата,има пари за патрони...застрелял се е.
  • благодаря за информащията аз съм технолог по ХВП така,че по-добре знам какво ядем всички.
  • ЧИЧО САМ БЛАГОДАРИ СЕ ,ЧЕ СИ НЕВЕЖ ЩОТО АКО ЗНАЕШЕ СКВО СИ СЕ ХРАНИЛ ПОСЛЕДНИТЕ ГОДИНИ И ПРОДЪЛЖАВАШ ДА ПОГЛЪЩАШ ЦЯЛАТА МЕНДЕЛЕЕВА ТАБЛИЦА СМЯТАЙ ,ЧЕ И ТИ ЩЕ СЕ ГРЪМНЕШ
  • C
  • L
  • трагедията на българите е, че сме много наивни и оставя ме да ни пързалят всякакви и нащи и чужди. [angry]
  • до чичо сам колега какво да кажем за българина 100% глупендар доказва го положението в което сме
  • A
  • C
    ще ги пасе във вечните бойни полета при Маниту
  • A
    ...не се крият в проблеми с кравефермата,имало е друг проблем който не е могъл да реши този каубой!!!!Няма нищо общо с бизнеса му,решил е да вземе най ценното за самият него и на онзи свят...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Неприятели по люцерната - дайте съвет

elpastuh01: Сложи си електропастир и няма да имаш проблеми.

2722 4

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1493 0

Измръзване на лоза

marinov55: Не се притеснявай градинарю,затова защото ще ти мине! Ако беше сътворена толкова елемента...

2567 1

Питане за подходящо растение

proba: Джанка от костилки! Виж някъде във форума обсъждахме Жив плет

1839 6

Да се обединим всички сектори!!!

bogdangenov: Какво обединение визираш по-точно? принципно обединение, в НПО прганизация, в агро партия?...

1502 2