Вентилаторна пръскачка за овошки

• M
    Какво ви е мнението за вентилаторни словенски пръскачки и коя аналогова бихте ми препоръчали.
  • D
    Включително и вентилаторни пръскачки.
  • D
    В Добрич има фирма,която произвежда пръскачки и сервизът им е железен.
  • E
    унигрийн
  • A
    Здравейте колеги дайте мнение за моторна пръскачка самоходна ''Хонда"самозасмукваща регулируемо налягане . Четири тактов Хонда мотор със самозасмукваща помпа и възможност за регулиране на налягането.Мах дебит 8 литра за минута,мах налягане 25 бара.Мъглоструйника позволява прецизна настройка на работния флуйд.Подходяща ли е за използване в овошни градини 30 метра дължина на маркуча . или на Чифарели гръбна моторна .
  • G
    Аз имам моторна гръбна пръскачка Райдер с обем на резервоара за препарат 20л. Взех я за 245лв. с две години гаранция. Като цяло не ми се вярва да си изкара гаранцята Миналата година съм наръсил сумарно 80дка с нея и взеха да и се откачат разни детайли. Все още върши работа и тези дни ще я закарам до сервиза да я пооправят. И после ще си я оставя за "студен резерв" За щастие много скоро ще си купя навесна вентилаторна за трактора от Земтех-Варна. Дано тя излезе сполучлива
  • D
    Здравейте колеги!! Аз се интересувам от моторна преносима пръскачка \на гърба\ за овощна градина. Ако имате опит споделете марки-цени-ефективност желателно е да пишат хора ползвали такава техника!!! Ще бъда благодарен!!!!!
  • M
    Колега благодаря ти много.Ще се радвам и други ако споделят своето мнение.
  • T
    колега не ги знам тея словенските но аз имам турска Parlayan много съм доволен от съотношението цена и качество,също така има и италиански IDEAL но там вече май цената е по висока

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Торачка Кун 40.2-хидравлична

Моля за мнения от колеги,т.е предимства и недостатъци,защото ми предстои покупка.Има дилем...

139 0

проблем

Спас: Колега нямам такава помпа но мога да ти дам идея за да скочи дебита на водата значи сее вд...

527 2

Здравейте колеги как да разбера колко хвърля пръскачката на декар.

proba: Не съм ти колега, но тъй като колегите ги е срам (от теб) да ти отговарят, ще опитам от об...

628 2

Турска торачка АGRIUMA

Торачката е 1200 литра с два диска.Колко метра покрива,коя таблица се гледа за настройка з...

244 0

Навесна вентилаторна пръскачка Agromehanica AGP 440 L с кули от двете страни

deo_79: Някой от вас закупил ли е тази пръскачка и здраво ли пръска?Споделете вашите впечатления з...

425 1