жито за фураж

• S
    здравейте от къде да си купя по евтино зърно за фураж
  • B
    Отиваш на блока и договаряш цена ! На този етап тя е около 035лв/.кг !
  • S
    дайте оферта за 6 тона колеги на тоя етап
  • G
    Имам за продан овес, царевица и ечемик (ечимика другата седмица ще го обезаразявам и после 30 дни ще е в карантина). С транспорта до софия цените ще ти дойдат: - царевиа 500 лв/т - ечемик 500 лв/т - овес 600 лв/т При положение че количеството е 24т (царевица, ечемик) или 12 т овес.
  • G
    Продавам ръж на 45ст. Област Пловдив гр.Карлово тел.за връзка 0887529901
  • Z
    На тази цена едва ли са от люцерна
  • S
    някой купувал ли е от тия гранули от люцерната на 360 лв. за тон
  • A
    Село Мрамор е близо до София.
  • S
    с. Мрамор е софийско
  • Z
    Може л да уточнявате района , че ако на другия край на България и 30ст. да е полза няма .
  • A
    Здравейте, в бившето ТКЗС на село Мрамор продават пшеница, стига да не е свършила. Не знам какво е качеството. Поздрави
  • S
    45 ст. е добре на всички обяви се обадих всичко е продадено нещо телефон да ми дадете ако знаете къде има
  • _
    Колега, по-евтино от 0,45ст за 1кг.. мисля,че няма да намерите.На тази цена в Обявите има и овес и зърно и царевица.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

S

ПНДЖ3

Здр.платиха едни пари за някой а други не така че аз питам някой знаели нещо кога ще пусна...

259 0
S

Денимис

Здр.май тази година Денимис за животновъдите няма да има забравихани.Някой да е чул нещо

133 0
D
396 2
М

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

343 0
А

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

421 0