Напукване на черешите

• S
    За поредна година овощарство се оказва пагубно за хората занимаващи се с него. Аз отглеждам 60дка. Череши и освен поредицата години с подигравателно ниски цени тази се оказа една от най-тежките . Масово се напука черешите от продължилите дъждове. Държавата не реагира по никакъв начин и това води до масово изоставяне на овощните градини . Хората се крепят на някакви супсдии . Но за хората отглеждащи добре своите трайни насаждения знаят че те са крайно недостатъчни . Застраховането не помага по никакъв начин на овощарите. България губи в това което е била най-добрата . А именно зеленчукопроизводство и овощарство . Не очаквам и не се надявам на помощ от държавата , защото пак политиците ще кажат няма средства .

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Подмярка covid 1

petrov: Какво за втория прием? Мина и замина......преводи по сметките нямя!

94 1

Съвет от опитни специалисти

Здравейте , искам съвет , понеже съм млад и зелен . Имам стара круша на около 50 години ,...

41 0

Гъсеница в почвата при лешниците

Здравей, колега: Не съм нов, от 6 години се занимавам с лешници и то доста сериозно, попадал съм на тази га...

83 1

съвет за млад фермер

Здравейте на всички ! Аз съм на 20 години и имам желание да навляза в земеделието ,проблем...

115 0

Наранена кора фиданка череша

Здравейте, Закупих фиданка череша, в последствие забелязах тези нарушения в кората. Дали...

116 0