Трактор Deutz dx 85 проблеми със съединител.

• A
    Колеги, някои да се е сблъсквал с това.\r\nDeutz dx85. Върви и работи нормално. Силоотводния вал е като ръчна. Като е Спусната, работи вала, вдига6 и спира. Когато работи вала, или като пуснеш да работи вала, нещо натиска съединитела на трактора и тои не ще да тръгва.или ако върви спира.\r\nДАли в този доиц има два диска, едни за ход и един за вала като при юмзто и този на вала дава проблеми.Някои да се е сблъсквал с подобни проблеми??????ИДЕИ????
  • A
    Kolega blagodarq ti. Kato go razcepa kak se regulira toq suedinitel, QVNO si se zanimaval s tova, ako si spomnq6.
  • N
    Извинявай ако съм те подвел, ако няма капак и от страни, наистина ще трябва да го цепиш. Нямам такъв покрай мен, повечето от тези години имат капак.
  • A
    Blagodarq ti mnogo kolega.I az taka misleh. Sled praznicite 6te opitvam da go iram. Vesela kolega na vas i veseli praznici,
  • N
    Малко късно, но дано да ти е от полза. Легни отдолу, има капак на съед. през които се регулира. Съед. е с два диска и два лагера, пробваи с регулиране, за да се ориентираш кои палци за какво са, нека някои ти натиска единия и другия съед.. Надявам се че ще се справиш На ЮМЗ не знам как е и дано не ми се налага
  • Y
    e ina4e trqbva da riskuva6 na svoq glava da bara6 i nese znae dali 6te e spolu4liv tvoq .predpolaga se 4e v iri treid imat to4noto info za tova kak da se opravi traktorut ti
  • A
    Абе брат ти добре ли си???? Къв ИРИ ТРАДЕ бе. Те режат глави бе човек, както и всеки един сервиз. Stigne li se do момента да викам ири траде съм станал милионер.
  • Y
    в Ири Трейд званя ли,те имат сервиз в софия,може да го поемат
  • A
    ???

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта