Отглеждане на гъби - бизнес план и добиви

• C
    здравете интересуваме колко реколти гъби мога да изкарам за 1 година коя порода е повече и цената не и е по 2 50 лв за килограм 300 кв, м стигат ли за гъбарник за младо семейство какви разходи да очаквам и евентуално какви печалби след разходите по 300 кв. м мое ли да стане с нерайдаема стомана какви са изискванята някой мое ли да ми даде skype за да ми обясни малко по въпроса разбрах че е добре за безработни хора поздрави цецо
  • B
    http://www.borsagubi.com/ Всичко свързано със създаване на гъбарници,изкупува диворастящи и култивирани гъби.Информация за гъбите и всичко свързано с тях.
  • O
    здравейте , 300 кв. е много добър гъбарник и може да изкарва доста добър приход . за повече изнформация може да званнете на 0876847671 иванов
  • R
    Какви гъби искаш да отглеждаш, защото за печурка има едни условия, за другите други?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Пазар за лавандулово масло

Всеки момент очакваме включване.

12 0

Бял равнец

Здравейте съфоромци! Може ли някой да ми каже кога е най точното време за косене на белия...

202 0

Шафран

Мариан: Питай на Хасан Тахиров

285 0

Лавандула

TANYTA70: Колега, по-добре не се захващай, минусите станаха повече от плюсовете. Огледай се за някоя...

248 1