Забрана за паша на кози в гората

• A
    Zdraveyte kolegi. iskam da pitam dali imate sastiya broblem kato naz deto imame v s.Yablanovo obstina Kotel. Gorskoto stopanstvo ni zabranyava ni da si puskame jivotnite na pasha v gorata. Predvaritelno vi blagodarya.
  • D
    Така е за козите е забранено да ходят в гората.Аз гледам овце и кози и в горското ми казаха да си платя само овцете.За козите не можели да ми вземат пари защото е забранено да влизат в гора.На въпроса ми защо така ми отговориха че козите унищожавали гората/говорим за стара гора не млади насаждения/.Разни дърварски фирми попиляха сума ти и гори козите ги били унищожавали.
  • D
    Здравейте ,колега аз негледам кози но този проблем мие познат до болка ,преди 10 години гледах кози и поради този проблем се пренудих на ги махна защото козата иска гора иначе няма мляко ...желаят ти успех с пашата
  • A
    Ами баща ми отиде в горското през май месец да плаща таксата за паша и му са казали,че има забрана и за това няма да плаща такса и няма да пуска в гората!!!
  • D
    колега на горското може би не сте платили таксите за горска паша ако си платите би трябвало да нямате проблем за паша в гората освен ако не са създали нови насаждения със млади дръвчета
  • A
    Колега що не пишеш на кирилица не ми е ясно

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта