Трактор МТЗ 952 Беларус - често срещани проблеми

• J
    Колеги бих искал да попитам по компетентните от вас и по знаещи , какви са плюсовете и минусите на този трактор МТЗ 952 , МТЗ 1025 , Беларус .
  • Ш
    Колеги новсъм в бранша скоро взех Беларус 920 2000г не съм наясно със нещата бихте ли ме посъветвали за някои нешта щесъмви благодарен има две ръчки пот седалката за какво служат.
  • П
    Здравейте да попитам от какво може да прекъсва двигател на Беларус 952.2 Помпа и дюзи са проверени и всичко е наред обаче на 2-3 като отвием на трабичките на дюзите и няма промяна на двигателя
  • K
    Направо свали резервоарите,и си ги изчисти.На нас един "приятел",беше сложил жито в резервоара.Трактора гаснеше без причина,голямо разглобяване,голямо чудо докато се види какъв е проблема.
  • F
    Най вероятно дърпа въздух.Погледни маркуча който идва от резервоара до грубия филтър
  • B
    колеги да попитам за един проблем за трактор 952.2 както си култивирах изведниш му падна мощноста и огасна помпах на подкачващатасе помпа запали карам 5 метра и пак така.Отвих филтара и нямаше навта имаше два пръста.Можели да ми дадете съвет от какво може да е.
  • R
    увеличени кубици на помпата помпаджията знае колко и разпръсквачите съм сменил , за горивото е по добре да е увеличено На юмзто кубиците ми са направени като на мтзто така казва маистора
  • Ако сложа такива разпръсквачи трябва ли да увелича горивото на помпата.
  • R
    ефект има и разпръсквачи с много дупки 5 или 6 Доказано от мен с ЮМЗто
  • Колеги имам два Болгара с двойно ако им увелича дебита на ГНП-та ще има ли ефект т.е. търся малко по голяма мощност но не искам да слагам турбо.
  • P
    Здравейте искам да попитам за Беларус 952.2 зощо постоянно чупи полулоска ако счупи лявата полулоска сетне чупи дясната и тъка не можем да разберем така са си по рождение
  • Не до сега само веднъж сме го използвали а при завои не не сме използвали сперачка
  • K
    ползвате ли често блокажа? и ползвате ли лява или дясна спирачка за завиване?
  • Здравейте искам да попитам за Беларус 952.2 зощо постоянно чупи полулоска ако счупи лявата полулоска сетне чупи дясната и тъка не можем да разберем
  • K
    Не слушай търгашите какво ти обясняват,че видиш ли 952 бил по-новия,по съвременния и да го купиш.Ще ти говорят глупости,защото това имат и това ще се опитат да ти набутат. В Русия има три модела Беларус които са най-разпространени: -1221 и неговите разновидности -892 и неговите разновидности -82.1 и неговите разновидности Защото никъде не видях 952 или 1025?Не са глупави руснаците,там тракторите се натоварват в пъти повече от тук. Успех.
  • D
    Много благодаря колега за съветите!Ще ги имам в предвид,тая седмица ще ходя да ги гледам и ще видим какво ще стане.Но вече съм почти сигурен,че няма да е 952,а 892!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

38 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

208 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

101 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

96 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

284 0