Налягане на предни и задни гуми на Болгар ТК-80

• I
    Колеги , може и малко смешно да прозвучи , но никъде не успях да намеря информация по този въпрос. Какво трябва да е налягането на предните и задните гуми на Болгар тк-80 и също така на т-150 ? Попитах и в специализиран магазин , но и там не ми дадоха конкретен отговор.
  • I
    Колеги , благодаря за отговорите . Гумите са доста старички и на тях не пише абсолютно нищо , затова и попитах ориентировъчно за налягането.
  • G
    Карам Т-150 днес реших да ги припомпя и се оказа че предните ги сменях преди година руски и на тях пише 1,6 атм,а задните и те са руски но на тях пише 1,8 атм така че трябва да се гледа какво пише на самата гума
  • E
    На всяка гума отстрани е обозначено оптималното налягане за нормална експлоатация - няма Болгар , ЮМЗ и тн. Завода пройзводител е проектирал и изчислил необходимите параметри. Всичко друго е меко казано мохабет!
  • B
    Колега,налягането на гумите на Т-150 е 1.6/2.4 , а на Булгара е 1.8 според каталога на УНИВЕРС

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

23 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

200 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

93 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

93 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

275 0