Дайте ми съвет за нужните средсва за създаване на оранжерия

• D
    Zdraveite pyrvo izvinqvam se za latinicata ama rabotq v 4ujbina v momenta.Iskam da se zanimavam s otglejdane na zelen4uci,zelen sym v temata,kajete mi ot kade da zapo4na,da kajem imam ok 3 dka zemq.Kolko pari 6te mi trqbvat za oranjeriq mislq za odglejdane na piper,domati,krastavici i dr.vodata ne e problem.S kakva suma trqbva da zapo4na,za da znam kolko da porabotq tuk?
  • D
    A kyde se pravi oranjeriq???
  • D
    apofis11 bratle zanimavam se s prodajba i da ti kaja nqma takyv biznes v koito nqma myrtyv sezon,pi6e6 za oranjeriqta v Sofiq kato sa q zatvorili ne zna4i 4e v Bg nqma oranjerii.
  • I
    Правят оранжерии и на космически кораби, но продукцията е скъпа. Хората са отделен фактор и нямат отношение към мястото. Енергията скача, а ЕС постепенно се отваря към Северна Африка и Близкия Изток, откъдето идва евтина продукция през зимата. От друга страна в Румъния има изоставане в реколтите с 20-30 дни.
  • V
    Иванов да имаш идея какво се случва с оранжерията в сандански? щото е топло! а знаеш ли в кой балкан е Ботевград и Зверино? Оранжерии се правят от хора дето разбират от оранжерии, а не от политиканстване!
  • I
    Оранжерия се прави не където искаш, а където трябва! При сегашните цени на отоплението вероятно единствените добри места са околностите на Петрич и Несебър.
  • A
    оранжериите работят от ранна пролет до късна есен!!!!!!аз където знам,че има оранжерии не съм ги виждал януари-февруари да работят--защото разходите са много!!!!в софия до ТЕЦ-Север имаше една през соца--ама взимаше пара от теца--сега неработи!!!!!Оранжериите са за гърците,турците,италианците и испанците,португалците--не са за нас!!!!!
  • V
    стандартна оранжериястоманено стъклена-венло от 30 декара и трябват 100 кубика дърва и 30 тона слънчогледова люспа на ден при делта от около 30 градуса.
  • D
    velimirdonchev mersi za informaciqta.E taka e bez rabota nisto ne stava,osven ot tototo da udarq 100 miliona,pyk toto ne puskam tai 4e ba4kane mu e maikata :-) a da mi kajes ako mozes kak da otoplqvam oranjeriq da kajem ok 300 kvadrata i skypo li izliza?
  • V
    три декара можеш да продаваш почти на дребно ако си в голям град или да караш до там, ако хората те познават полека лека си насмираш клиентела излишното на борсата на три декара ако развиеш репи,салаталук и чесън зимата и краставици, домати и пипер лятото ще живееш нормално, ееееееееее ще си съдираш гъза от работа, ама сухо дупе риба не яде
  • D
    Sas polietilenki smqtam da zapo4na na parvo vreme,dokato potragne malko.A kak e posle s produkciqta?V smisal na pazara li si q prodavate,na nqkoq borsa li?Ot tova posle nai mnoo me e strah kakvo stava s produkciqta
  • V
    за модерна оранжерия са малко, но ако започнеш с полиетиленки от преди 20 години ще ти стигнат. като започнеш да печелиш ще направиш някоя професионална!
  • S
    50000лв

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта