Колко субсидия се полага на 1 брой крави и телета за една година?

• T
    kolegi az sim mlad fermer i se interesuvam kolko subsidiq se plashta na glava jivotno kravi i teleta za edna godina???
  • A
    привет!!!схемите за потпомагане са:НДЖ 1;НДК;НДКМ1;НДКМ2;зависи по коя са
  • T
    ами аз имам порода Черношарени 10 крави колко ши ми платят за брой????????????
  • T
    az oshte sega zapochvam imam 10 12 kravi i 5 telata
  • D
    Не мога да разбера защо са тези търкания между зърнопроизводители и животновъди?Та нали всички сме на един хал... А за въпроса по-горе:има субсидия за глава животно (всяка година е различна),за млякото отделно.
  • D
    Стига с тия глупости.Животновъдите като стачкуваха преди 2 г. вие също се скатахте.Ние преди всичко сме работещи хора.Просто сме скапана нация само знаем да се присмиваме едни на други.
  • D
    Субсидия се дава само за кравите в порядъка от 250 до 350 лв.Зависи колко са животните в България.Колкото са по-малко толкова по-висока е субсидията.Има и субсидия по 80 лв за животните заколени в кланица.Ако искаш някаква помощ пищи ми на имейл [email protected]
  • J
    трябва да питате асоциациите ви нали се разграни4авахте от ста4ките на зарнопроизводителите преди нова година предполагам 4е са обе6тали поне по 1000 лв на месец за крава и поне 06те по 500 лв за теленце
  • S
    I az sa6toto iskam da znam.KOLKO E MIZERNATA SUBSIDIQ ! todor95 kolko kravi ima6.Iziskva se opredelen broi

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

81 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

166 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

58 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

98 1

Въпроси и отговори относно очертаването в СЕУ на ДФЗ

Елена Хаджиева: Да аз си очертах и сега очаквам видеото за предаване към исак. Не е кой знае колко трудно....

230 3