Нова тема

• N
    Админи ако искате да съсипете форума продължавайте да допускате анонимни да пишат.
  • S
    Колега, нещо не си разбрал. Не става въпрос за следене, а да се защитят колегите от псувни, обиди и т.н., което го има в абсолютно всеки интернет портал и след подаден сигнал, естествено такива ще бъдат блокирани по IP адрес. Не бъркайте понятията Най-малко този сайт може да бъде набеден, че не защитава вашите интереси. Последното доказателство за това е публикуваният скандален видео клип с новата шефка на ДФЗ. Кой от другите агро издания показа такъв тип информация и нещо различно освен скучните и сладникави статии?....
  • ...ako sega zapochnete da ni izdirvate i po IP-adresite... [:slap:] Ste stane savsem ,,polizeiski\" sait..! M/u drugoto, imam 2 programi na Laptopa, koito mi osigurijavat razlichen IP-adres na vseki 3-4 minuti, no ne gi vkluchvam, zastoto mislija, che tozi sait e sazdaden za nas- xorata koito se zanimavat s zemedelie! Ako smijatate da ni presledbvate i obijdate, samo zastoto ponijakoga pischem anonimno...? Napravo si kajete i da ne vlizame poveche tuk... Az lichno pischa anonimno, samo kogato pravija ostri izkazvanija ...! Tai, kato vse oste tam ,,gore\" sedi Komunistichesko-turskata-Mafia v upravlenieto i oste nisto ne usestam da se promenija, si vsimam pravoto da si pazija interesite- i Vi molija skapi KOLEGI za razbirane! Uspeschna rekolta
  • B
    Поздравления.Заеми се да работиш и земя и си готова.
  • Извинявам се-все още съм от анонимните,тъй като не съм регистрирана,но писах поста под собственото си име.
  • Здравейте! Първо искам да кажа,че аз не съм земеделец или животновъд,но от сърце пожелавам на хората,които се занимават с тази благородна работа,да бъдат живи и здрави,по-малко държавни спънки и удовлетвореност от работата. А на простотиите просто не обръщайте внимание-дребни душици винаги ще има.
  • S
    [angry]
  • M
    Пишат глупости но си го и намират, не сме им останали длъжни, няма и да им останем.Но мен ме е яд на такива фермири с миши сърца , дето се крия по хралупките си, пищят повече от всичи че са недоволни/но като анонимни/, обаче чакат другите да вадят "кестените" от огъня, а те на готово да се включат.Аман от такива. [:gun:]
  • P
    Няма лошо че пишат анонимни лошото е че пишат глупости.
  • Здравейте, на всички! Форума беше оставен седмица да пишат само регистрирани потребители и остана пуст, с два постинга на ден. Явно има хора, които пишат, но не желаят да се регистрират. Ако има обидни коментари, моля сигнализирайте ще бъдат изтрити. Относно спекулациите, има ги на всякъде и трудно биха могли да бъдат спрени, дори и да п ишат само регистрирани. Спекулантите винаги си личат и не е нужно да им обръщата внимание. Всеки обиден коментар, мнение, уронващ престижа и доброто име ще бъде изтрит и ще бъде блокиран IP адреса, от който е пуснато мнението.
  • M
    Ех бедни и страхливи душици че даже и прости.Не знаете ли че дори и като анонимни може да се проследи от къде пишете.И стига с този страх,не разбирате ли че така ги провокирате да ви плашат още [angry]
  • A
    В нет пространството е така...ту ти псуваш ту теб псуват,не им се връзвайте на глупостите.
  • L
    от какво толкова ги е страх анонимните, тук не се пишат обиди или компромати. темите са за да си помагаме понякога със съвети, понякога с информация. нищо лошо не се пише.
  • Mnogo ot nas sa vse oste [agressive] anonimni, zastoto gi e strax, zastoto za mnenijata iskazani tuk moje mnogo loscho da postradat..Zastoto tam ,,otgore", vse oste ne sa razchisteni ,,avgeevite obori"...i mnogo kompleksirani i korumpirani, no s VLAST bürokrati, mogat da ni otrovijat za godini napred jivota...
  • V
  • G
    И аз съм за това по форума да пишат само регистрирани
Темата е заключена за коментари.