Семена за слънчоглед - Пулсар или Експрес - цени 2012

• S
    znae li njakoj tseni na semena za slan4ogled(pulsar ili expres) i tsarevitsa.obajdah se tuk tam ,no niamat tseni
  • M
  • K
    За сносни цени питаш представителя на фирмата от които искаш да си купиш семена кой е официалния представител и те ще ти кажат Директно от фирмата семепроизводител не могат да се закупят , или поне от повечето
  • P
    А на въпросния панаир може ли да се вземат семена , на по сносна цена , например без часта на някой търговец ! на мен лично миналата година за пионер ми взеха около 220 лв без ддс [dalavera]
  • G
    Голяма е разликата в цените зависи как плащаш кеш или разсрочено дали си едър или дребен производител частен арендатор или шеф на кооперация цените на чувал царевица или слънчоглед миналата година варираха със 100лв.разлика за чувал. [dalavera]
  • G
    След панаира за семена от 7до11 февруари в Добрич ще се споразумеят как да ни ушият и тази година. [dalavera]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

M

Проблем с семена Pioneer p64Le137

Нели: И при нас същият проблем със същия сорт, 50% даже и повече ще са щетите.

834 6
H

ЗАСЯВАНЕ НА СЛЪНЧОГЛЕД С РЕДОСЕЯЛКА BECKER AEROMAT T6

solun1: Здравей. Сял съм с Иртем 6 редова с торовнасяне (подобна на Курт, и двете се правят в Тур...

190 1
M

Слънчоглед реколда 2020

olio: Вече удари, а и нагореееее. Кога ще бъде пика не се знае. Борсите се надскачат, а търговци...

936 2
С

Изсъхване на слънчоглед

Крум Тенев: https://www.youtube.com/watch?v=B4LAJDx6TSI

425 2
I

Цена на слънчогледа 2019, добиви ?

georgievis: добиви около 300кг цени Силистра 550лв.

5803 14