трактор МТЗ-80 проблем с джанта

• I
    edin kolega s edno mtz_80 kasa treta zadna djanta.kasase to4no ot flanesa kadeto zapo4vat tejestite i vsi4ko tova v ramkite na 6 meseca,vijdamese v 4udo nemoje da smogne da si tarsi djanti,nqkoi imal li e takav problem i ot kakvo moje da e,proverihme mu rakava nqma luvt nqma ni6to krivo no i tretata e skasa,
  • I
    nee surkal kolela dvato pati se kasa po vreme na orane a tretiq pat e svalil puknata za6toto ve4e e nabludava i djantite nesa nqkoi koito da gi tormozi rajdata,no kakto i da e.
  • N
    Не съм късал джанта никога.Работя в отрасъла от 1995г.това съм учил и това и работя .Според мен проблема нито е в блокажа нито в спирачката,питах го колегата два пъти блокира ли колело ,сурка ли гума.Повече няма да питам за мен темата приключи ,да си отговори сам къв е проблема.
  • B
    Или вечер по тъмно да се сниши тихомълком и да дебне да не го яде ръждата.
  • N
    Я питай колегата си дето искаш да си му от полза при движение ли къса джантата или по време на покой на трактора.
  • I
    nee moi traktora a na edin kolega opitvam se da mu sam v polza,kasa djanta ot leviq krai kato se ka4i6 v traktora.
  • D
    От коя страна се късат от лява или дясна джанта,при положение че си седнал в трактора?
  • B
    А за блокажа на болгар-той няма 30 мм оста му и е с маслено-феродово зацепване.А познайте колко го бива.
  • B
    Ебати и темета-той слагал стари джанти и защо ги къса после до колкото разбрах.На мене една ми гръмна по ръба на гумата познайте защо.Иначе съм заварявал джанта по фланеца и я карам 2 година без проблем,но беше от ЮМЗ 13,6 на 38.
  • N
    Първоначално трябваше да пишеш има ли проблем със някое от колелетата,блокиране ,суркане.Просто да вметна че при блокаж ще блокират двете колелета или ще сурнат двете гуми и пак не е нормално да скъса една и съща джанта три пъти.Аз си мисля за нещо друго ама да видим.
  • S
    Преди няколко дни го написах, и сега ще го повторя. Цялата работа е строшен диференциал, получава се самозацепване на двете колела на трактора за постоянно, тогава може да строши всичко, вдигнете трактора от едната страна, и при изключена предавка, се опитайте да завъртите колелото.
  • W
    ми като научиш какво представлява блокажа на болгара и как работи ще си отговориш на въпроса!
  • I
    a ot kakvo togava se kasa tri pati
  • D
    Джантите не се късат от блокажи,спирачки и полуоски.А от ....
  • N
    Дадох ти пример че полуоската освен да се скъса нищо друго не се случва със нея.
  • W
    Я чуйте от батко си-БОЛГАРА Е НАЙ-КАЛПАВИЯ ТРАКТОР НА БЛОКАЖ И СПИРАЧКИ!А ТОЯ ДЕТО КАЗВА ЧЕ ЩЕ МУ СКЪСА КАПЛАТА СЪС СПИРАЧКА ИЛИ БЛОКАЖ-ТРЯБВА ДА ГО СЪБУДЯТ ЩОТ ВЕРНО СЪНУВА!И ОЩЕ НЕЩО АКО СА МУ ЛАБАВИ КАПЛИТЕ СЛОЖЕТЕ МУ ТЕСНИ ДА ВИДИМ И ТЕ ЛИ СА ЛАБАВИ!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

23 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

200 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

93 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

93 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

275 0