oвцевъдството в европа

• V
    Колеги пишете кои какво знае за овсефермите в европа ако някои има снимки качете ги да видим как са те
  • R
    прав си така е в болшинство фермите са им като нашите но покупателната стойност на клиентите е разликата [banan-kufee]
  • V
    ГЛЕДАЛ СЪМ ОВЦЕФЕРМА ВЪВ ФРАЙБУРГ/ГЕРМАНИЯ, НИЩО ПО ИНТЕРЕСНО ОТ БАЙ ДРАГАН ОТ ГОРНО НАНАДОЛНИЩЕ- ИЛ ДЙОФРАНС 200 БРОЙКИ, САМО ЗА МЕСО КАТО ДОЙДЕ БАЙРАМА НЯМА ПРОБЛЕМ ЗА ПРОДАЖБАТА, КЮРДИТЕ САМИ СИ ГИ КОЛЕХА В БЛИЗКАТА ГОРА, НЯМА ФИТОСНИТАРНИ ИЗИСКВАНИЯ, НЯМА ДВСК, НЯМА ХЕЙ, Е НЯМА И СУБСИДИИ АМА НА БАТЕ ТИ МАТИАС НЕ МУ ПУКАШЕ ЗА ГЛУПОСТИ ЩОТ ВЗЕМАШЕ ПО 200 ЕВРО НА ГЛАВА.
  • H
    Гледай"Tравел чанел"там ги дават често.
  • H
    Здрава работа,чистота,здраве на животните и личното,автоматизация на труда,качествени фуражи,клиентите на вашата продукция(мляко,месо и т.н.)са вашето богатство.за мен това е ключьт кьм успеха.Независимо дали е в чужбина или при нас.
  • V
  • R
    абе нема некаде да те нема кога ша пукнеш валентине
  • W
    ето това е тема-да се направи разлика между белите държави и нас

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

165 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

178 0

Овце без мляко

Здравейте, колеги имам следния проблем Овцата се агни има направен съд ,но няма никакво...

294 0

1 био ЖЕ

Агри.БГ: Здравейте, Няма промени в пресмятането (поне към момента не са упоменати). Съгласно § 2з...

127 1

Българска порода за месо

Здравейте фермери пиша ви защото имам един въпрос на който не мога да си дам отговор а и...

457 0