съвет за редукторен стартер за т-25

• D
    колеги споделете мнението си какъв редукторен стартер да си купя за Владимиреца ...\r\nима чешки за 250 лв.\r\nлитовски(hitaci)за 180\r\nи аналогов магнетон за 130 лв...\r\n\r\nнякой купувал ли е ?\r\nБлагодаря ви предварително
  • Е
    Купи си чешки Магнетон и забравяш.Върти и 40 ампера автомобилен акумолатор.Успех
  • D
    ок.ще преговарям за чешки
  • V
    да да само чешски юмз т 40 т 25 супер е по скъп но е супер искай отстъпка плюс тази дето я дават пазари се с магазинерката кооперация китка пиши им
  • D
    благодаря ви за инфото
  • B
    колега, не мисли ами взимай този чешкия, имам такъв и разликата е поразяващя
  • B
    имам т 25 и преди 2 години с и купих някакъв черен стартер с редуктор за 180лв и още си работи,но ако сега го купувам ще е чешки,защото съм го чувал как пали с чешкия,знам и моя как е.това е от мен дано да съм бил полезен.
  • K
    namerisi edin starter ot umz i vij dali stava6e s sq6tata mocyna ili triabva da e za vladimirec i niama6 iadove vrti bqrzo i pali i v styda itre 6e pogledna moia i 6 ti kaja sqs sigornost tia 4e6kite sa boklyci

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Челен товорач АТОН

Иван: Здравей колега, имам го от около 2 месеца на ЮМЗ, изключително съм доволен. Ползвам го за...

39 1

Юмз пали на обратно

solun1: Здравей, да от центровката е. Провери белезите на ангренажа и помпата.

178 2

Гуми със вода

Колеги пълнители гумите със вода. Интересно ми е как е при транспорт не вили лашка водата...

255 0

Проблем с shibaura p155f

Здравейте. Притежаваме въпросния трактор shibaura p155f 15кс от около 5 години до сега дер...

170 0

Изключително твърд педал на съединител на НЮ Холанд ТД- 5.85 2015г.

654431: Смени си жилото на съединителя. При мен една "ГОЛЯМА" фирма смениха 5 съединитела и ми о...

173 1