Смятам да засадя броколи

• M
    nyakoi znae li dali ve4e e kasno da zaseya semenata na brokoli?Predlagat mi da zaseya 10 dka, no ako nyakoi znae i e ve4e kasno da ne po4vam...4akam za saveti
  • M
    iskah da popitam dali e kasno da zaseya semenata, no ve4e gi zasyah i kakvoto stane.... [dalavera]
  • P
    За броколите: 1. трябва да имаш готов разсад 2.разсадът се засява в лехите през юли / аз даже и в края на юни понякога сея ако е прорасъл/- не обичат топло / когато им е топло не правят хубава и голяма китка/ 3. сее се и се гледа също като зеле и карфиол / пръскане, торене/ 4.иска много водичка Да започвам ли с рецептите?
  • I
    То малко късно се включвам Семената за разсада ги дават да се сеят около 15 юни и след около 35 дена да се разсади
  • M
    mi dnes ve4e sam gotova s lehite utre slagam semeto i 6te vidim... to v balgariya kakvoto i da zasee6 vse si na zaguba, no 6te se ma4im takava ni e sadbata... [dalavera]
  • T
    и на мен ще ми е интересно как се отглеждат

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта