Субсидия за ливади и пасища през 2009

• V
    znae li niakoi tazi godina po kolko 6te pla6ta na dekar subsidita za livadi i pasi6ta i dali 6te gi izplatiat tazi godina ili kato minalata godina 6te
  • Заплащането за ливади и пасища задължително трябва да се обвърже с броя на отглежданите животни и да се въведе строг контрол за мошенниците,чиято цел са единственно субсидиите,а окосената трева се пали или направо зарязва ,защото никой не контролира нищо.Тогава парите за честните фермери ще може да са в пъти повече.
  • ако сме единни не,но ако си говорим само по форумите,със сигурност ще е през март,маи и .........
  • колеги ще оставим ли и този път да се подиграят с нас- изплащане да е през март
  • V
    napalno sam saglasen s teb kolega samo ni balamosvat dnes utre drugi den ve4e naznamkoga 6te gi prevedat [:gun:]
  • [:slap:] da vse o6te ni6to ne se znae=to v tazi darjava mai ni6to ne se znae
  • I taka nikoi o6te neznae koliko 6te e sybsidiqta nqkoi kazva 29 lv drygi 25 a moje i ni6to
  • taikato az sam ot gorista mestnost nqkoi mo6eli da mi ka6e ob6to vzeto sobsidiq za dka po kolko e.mersi predvaritelno
  • Абе,колеги,докога ще позволяваме да се е...ават с нас-жълти стотинки за мляко,за зърно;попадаме вече 20г. в ръцете на прекупвачите,бавят мерките за проекти,да не изреждам повече.Ние не сме по-говеда от тези,които отглеждаме Тук трябва да действаме като колегите от Гърция например. [:gun:] Иначе още мноооого време ще е така.Помнете ми думата!
  • V
    po tozi vapros ne sam mnogo informiran
  • Искам да попитам до 2009 година ли ще бъдат плащанията по СЕП, плащания за единица площ. След това ще се прилага плащания на ферма, някой има ли информация.Благодаря
  • V
    az si vzeh parite i niaa kk da e stanala gre6ka darjavata niama da se mine toku taka.na vas auo nesa vi preveli parite va6 problem.az dovolno otidoh i popitah kak stoiat ne6tata i dali nanovo triabva da si puskam dokumentite kakto manalata godina.iavno pri nas sa po opravni i obiasniavat kakvo to4no triabva za da ima rezultat.kazaha mi 4e za minalata godina sa gi zabavili mnogo i zatova 4ak predi 2 meseca niakade gi isplatiha i 4e za tazi godina do 1-2 meseca pak 6te prevedat.az ne o4akvah i lev da vzema no eto 4e si udarjaha na dumata i az sam mnogo dovolen.a otnosno za ferma qda tam sa mnogo iziskvaniata i az zatova ne se i opitah da kandidatstvamqno vseki sam si preceniava [:dance:] [:dance:] [:dance:] [:dance:]
  • Влади,Влади аз съм в сектора от 1992 год. имам земя и достатъчно животни но заради пасищата не ми дадоха пари и за земята която обработвам. Правят ми спънки и за регистрацията на обора , млякото ,което продавам по 0,20 ст. не са ми го плащали от два месеца и т.н. и всичко защото не съм от тяхната партия ,горда съм и не им играя по свирката. Може да ми препоръчате друг сектор за 800 м2 сградов ресурс.
  • Ако е така, както казваш, явно е станала някаква грешка и сигурно ще ти ги искат обратно,или ще ти ги приспаднат от тазгодишните, но не се надявай и тази година да получиш същите пари.
  • V
    minaha na proverka za livadite,a za vzeme6 tezi livadi triabva da registrira6 niakakvi jivotni.az registrirah kravi,kone i ovci ,no tezi pari sa samo za livadite,za6toto niamah neobhodimia broi jivotni za da polu4a i za tiah subsidii.
  • P
    а на проверка идвеаха ли ти от технически инспекторат и нещо пак не ми е ясно искаш да кажеш че си очертал само и единствено 160 декара пасища и никакви ниви не си подавал документи за глава животно и други такива откъдето биха могли да ти дойдат някакви субсидии и си получил тези пари радвам се за теб ако е така но не го вярвам

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта