ЗА СУБСИДИИТЕ - по-късно изплащане заради задължения към НАП?

• D
    Възможно ли е по късно да се получат собсидиите,след по късно заплащане на задълженията към НАП и ще има ли удължаване на срока.
  • Всички на стачка,зърнопроизводители,животновъди,зеленчукопроизводство и други отрасли вземеделието на 8 03 ЗАЕДНО. Вземете си ушанки, че се очакват -20 градуса ! Колеги за въпроси и уточнения относно предстоящия протест се обаждайте на тел.0888 70 90 81
  • на 8 на стачка
  • smurt za nevernicite! DPS NA VLAST!
  • Napravo se olqha tiq upravlqva6ti pulen haos cari sta4ka
  • T
    az moga da vi kaja 4e darjavata ni reketira ve4e. i trqbva da stanem i da izleznem na sta4ka no sta4ka dokato tezi nesi podadat ostavkite do edin.nemoje da kazva6 na 27 4e trqbva da sa plateni danacite do 28,a na 1 mart da kaje6 4e kartata e sgre6ena e ot tova po golqmo bezhaberie zdrave my kaji .az nese pritesnqvam danacite mi sa plateni o6te minalata godina no ima kolegi koito 4akat tezi pari i 6te platqt eeeeeeee NEMA TAKAVA DARJAVA
  • колеги какво ще правим със субсидиите ще има ли европейски ако имаш задължения към нап
  • Някои може ли да ми каже дали е удължен срока за плащане на задълженията към НАП КАТ и тн. Вярно ли е че тези които не са платили вчера няма да получат нищо?
  • Тия хора вярно се подиграват с нас. И аз се обаждах да питам-казаха че не искат удостоверение че не дължиш на НАП. Да ама като поискат данни по електронен път поне 80% от фирмите ще излезе че дължат защото шибаните им компютри непрекъснато бъкат от грешки. На мене примерно непрекъснато ми се явяват разни суми от порядъка 0.69 лв., 1.27 лв. и пр. и не мога да знам в момента на запитването от РА дали пак нещо такова няма да изскокне и ето ти повод да ти резнат субсидията. Като са толкова отворени и имат директна връзка между РА и НАП нека си приспадат дължимите суми директно от субсидиите,което е върха на беззаконието,но то кое ли пък е законно в тая наша ....държава.
  • N
    ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И МНОГО УСПЕХИ! Те в РА никога нищо не знаят. Винаги отговора им е "няма проблем,трябва да ви ги преведът"
  • [:slap:] Лошото е, че там нищо незнаят.
  • I
    питай в ра.там ще ти кажат

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

157 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

235 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

104 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

177 1