Референтна дата за субсидиите за животновъдите

• Z
    Колеги ,до 28.02.2011 год трябва да си проверите какво ви се води в информационната система на БАБХ(бившата на НВМС) и ако има някакви неточности да ги отстраните защото новата референтна дата за 2011 год е 28.02.2011 год..На база наличността на тази дата ще ви се плаща глава животно.
  • Здравейте, колеги! Предоставям ви линк за Наредба № 2 от 21 февруари 2011 г. за специалните изисквания за участие в одобрените схеми за национални доплащания и за специфично подпомагане Давайте да мислим и тълкуваме заедно [lud] http://www.ciela.net/freestategazette/OpenDocument.aspx?id=2135720865 Що ли ми се струва, че онази дата си остава 28.02.2009
  • Не се заблуждавайте - референттната дата си е 28.02.2009 година! Но по същество Зарко е прав - всеки, който подава заявление за субсидия в ИСАК трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО първо да мине през ветеринар да си види статуса, да го коригира, да изчака ветеринаря да внесе корекциите /два-три дена, може и повече/ и тогава да иде в ОСЗ. Същото като миналата година.
  • I
    ще полу4иш субсидии за толкова животни,колкото показва тази дата.ако имаш пове4е,няма да ти ги признаят,ако не си ги посо4ил в системата.то4но така се слу4и с мен миналата година и полу4их по-малко пари
  • От къде се взема тази дата 28.02 Нисоя институция незнаят за нея. В кой закон е упомената? И какво ще стане ако нямаш Декларация за бр;животни от тази дата точно.
  • I
    днес се пререгистрирах успешно.от снощи са разрешили на докторите да работят със стария пе4ат.така ,4е може да отивате ве4е.референтната дата за животните е 28.02.
  • Z
    Миналата година Наредбата за националните доплащания бе публикувана в Държавен вестник на 19.02.2010 г. а тази година май даже не е готова.
  • да разбрах ,но къде го прочетохте или имате информация отнякъде?
  • Z
    Това "изкочило" днес на срещата с министъра.Предишния министър поне съобщи на 04.02.2009 г. ,че до 28.02.2009 г трябва да се провери в системата дали всичко ни е наред,а този си мълчи и ако има някакви проблеми ще ни отговори,че ние сме длъжни по закон да си регистрираме животните в системата.
  • I
    така е за датата,оба4е днес ме върнаха докторите,защото ги преименуват нещо.преди да идете звънете първо,за да не се разкарвате.би трябвало да удължат срока
  • I
    така е за датата,оба4е днес ме върнаха докторите,защото ги преименуват нещо.преди да идете звънете първо,за да не се разкарвате.би трябвало да удължат срока
  • Това къде го пише колега?От къде сега изникна и това?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

157 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

235 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

104 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

177 1